Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spalone wnętrze


zielony113

Rekomendowane odpowiedzi

witam miał ktoś do czynienia ze spalonym środkiem auta wystarczy wymienić plastiki i czy zostanie jakiś zapach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wnętrze spaliło, to moim zdaniem jeszcze instalacje elektryczne również się potopiły i są do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił spalone Vito i długo nie mógł się pozbyć smrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej napisali.... Napisz jak bardzo "w jakim stopniu" środek został spalony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu znalazłem takie auto w dobrej kasie z przodu nic nie ruszone tylko taki biały nalot z tyłu podsufitka i plastiki [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 20:11_________________________________________________dziękuje wszystkim za rady!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu znalazłem takie auto w dobrej kasie z przodu nic nie ruszone tylko taki biały nalot z tyłu podsufitka i plastiki [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 20:11_________________________________________________dziękuje wszystkim za rady!!!

Jak przód cały to może nie będzie tragedii :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że smrud spalenizny jest tak trudny do pozbycia jak smrud z trupa

jak dlamnie czeba caly srodek wymienic wraz z siedzeniami podsufitka i dywanami czyli kompletny srodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wiem o jakie auto Ci chodzi i napisze Ci ze nie baw sie w to. jest spalone przy skrzynce bezpieczników tak ? smrodu się pozbedziesz jak wypierzesz auto to nie bedzie nic czuć. ale to już nie bedzie to auto co było z fabryki, takie auta to tylko na częsci :gwizdanie: jak masz jakieś pytania to dawaj na PW.[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 15:23_________________________________________________

Wydaje mi się że smrud spalenizny jest tak trudny do pozbycia jak smrud z trupa

jak dlamnie czeba caly srodek wymienic wraz z siedzeniami podsufitka i dywanami czyli kompletny srodek

a Ty wiesz jak śmierdzi trup ze takie rzeczy wygadujesz ??????????? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc wymienisz środek to i tak będziesz czuł spalenizne przez dłuższy czas :gwizdanie: pranie nic nie pomoże przez jakis okres i napewnie nie będzie to 1-2tyg :gwizdanie:

Spalone auto to syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi miałem do czynienia ze spalonym autem i wiem :gwizdanie: zapach zniknie ale wiadomo ze musisz wymienic sporo rzeczy :gwizdanie: ale tak jak mówisz to SYF :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty wiesz jak śmierdzi trup ze takie rzeczy wygadujesz ?????

A żebyś wiedział koledze tata umarł w samochodzie w garażu lerzal 4 dni wszyscy go szukali a on w samochodzie , nie dowytepienia smrud

łyso ci teraz ?? nie?? a powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy smród da się wywabić, zakamuflować niektórzy jeżdżą samochodami po takich przejściach nawet nie wiedząc o tym. natomiast blacharki w miejscu spalenia nie naprawisz - tylko wymiana jeżeli chcesz auto dla siebie. Temperatura blasze i nadwoziu zrobiła swoje. tak jak koledzy wcześniej pisali takie autko niestety już tylko na części. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...