Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana CONCERT 1DIN na BNS 5.0 2DIN troche pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

wszedłem w posiadanie navi BNS 5.0 2din a mam obecnie concert 1din... zdjecia poniżej... zamówiłem już kosz 2din i zaraz jade kupic kostke iso2 i przejściówke do anteny radiowej....

pyatnia:

1. mam multifunkcję i bluetooth czy przy poprawnym podłaczeniu kabli bede musiał cos jeszcze adoptować vagiem?

2. moze ktos się orientuje do czego jest w moim aktualnym radiu CONCERT wtyczka - wtyczka jest zaznaczona na 3cim foto

3. moja buda to b7 avant i mam na dachu płetwe.... czy to oznacza ze mam antene GPS? bo radiowe podobno są w szybach, wiec co jest na dachu? GPS czy atrapa?

4. czy do BNS jest jakies polskie MENU gdzies w sieci i jakieś w miare nowe mapy?

201102082264.jpg

201102082268.jpg

201102082269.jpg

201102082270.jpg

201102082273.jpg

wielkie dzięki za wszelaką pomoc :)

/pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)musisz zakodować bns-a pod swoją instalacje w aucie

2)to antena diversity podłączysz ją do bnsa obok tej od fm

3)antena na dachu hm może atrapa a może masz navi między zegarami i w bagażniku czytnik(zdejmnij lampke z tyłu w podsufitce i luknij czy ma kabelki)

4)w sieci nima menu polskiego napewno a o płytki z mapami też będzie ciężko

i jeszcze jedna uwaga co do podłączenia , jeśli zakupisz przejściówke iso2 do rnsa to musisz zrobić sobie mostek przy bns piny 15 i 16 z tego co pamiętam ale musiałbym jeszcze luknąć dla pewności :mysli:

a i jeszcze k-line do przepięcia w inne miejsce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)musisz zakodować bns-a pod swoją instalacje w aucie

2)to antena diversity podłączysz ją do bnsa obok tej od fm

3)antena na dachu hm może atrapa a może masz navi między zegarami i w bagażniku czytnik(zdejmnij lampke z tyłu w podsufitce i luknij czy ma kabelki)

4)w sieci nima menu polskiego napewno a o płytki z mapami też będzie ciężko

i jeszcze jedna uwaga co do podłączenia , jeśli zakupisz przejściówke iso2 do rnsa to musisz zrobić sobie mostek przy bns piny 15 i 16 z tego co pamiętam ale musiałbym jeszcze luknąć dla pewności :mysli:

a i jeszcze k-line do przepięcia w inne miejsce :cool1:

1. Jak to zakodować

2. a od czego jest to antena? to GPS?

3. po kodach wyposażenia nie widac nigdzie navi i w bagażniku tez jej nie ma, jest poprostu schowek... lampke sprawdze za jakas godzinke.

4. wielkie dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. moja buda to b7 avant i mam na dachu płetwe.... czy to oznacza ze mam antene GPS? bo radiowe podobno są w szybach, wiec co jest na dachu? GPS czy atrapa?

GSM, czyli tel. komórkowego :)

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...