Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki laptop do 2000 zł


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki laptop możecie mi zaproponować w cenie do 2000 zł. Ja osobiście zastanawiam się nad Acerem 5220. Co mi w ogóle możecie powiedzieć na temat firmy ACER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare lat handlowalem sprzetem komputerowym i jezeli mam szczerze cos poelcic to lepiej kup uzywana firmowke niz nowe cudo firm ktore nauczyly sie robic laptopy w ciagu dwoch lat.

albo jakis prosty model Toshiby, Fujitsu-siemens, IBM , ewentuanie HP lub COMPAQ...

to sa firmy ktore cos stanowia w temacie.

wiem ze wszsycy daja gwarancje ale to naprawde nic fajnego jak kopmuter sie wiesza a serwis ciagle bedzie Ci wmawial ze to problem oprogramowania...

to by bylo na tyle co sadze o firmie Acer, o reszcie "marketowych" sprzetow typu maxdata, medion itp zreszta tez:)

wiem ze zaraz bedzie milion glosow osob ktorzy szczesliwie uzytkuja wyzej wymienione firmy, ale mozna to przelozyc na samochody... wiecie jak duzo osob jest zadowolonych z aut deawoo albo nawet chinskich.. nic im sie nie psuje a przeciez zaplacili mniej niz za :audi::) , tylko ze liczba "gniotow" w prestizowych markach jest nieporownanie mniejsza i dlatego czasami nie warto oszczedzac. Jakby co to tylko moje zdanie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolegami jak masz ok 2tys to polecam Toshibe L40, kolega kupil i jest sprzet dobry.Nie polecam lapa z prockiem AMD oni jedank sa duzo do tylu za intelem, w moim Asusie A6KM wentylator sie nie wyłączał to był piekarnik. Teraz kupiłem Vostro 1500 - w mordeczke to jest marka, warto dac wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj DELL-a za te pieniądzę kupisz już zajefajnego. Osobiście mam dell- a INSPIRION - a i powiem szczerze inne się uwmyją.

http://allegro.pl/item272162289_dell_inspirion_6400_1_86ghz_160gb_nowy_gw36_bcm.html

http://allegro.pl/item272751258_dla_gracza_dell_xps_m170_gf6800_ultra_2gb_ram_fvat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak polece ACERa za te pieniadze kupujesz nowke z dobrym wyposazeniem i ciekawa konfiguracja.

A co do krytyki , zawsze tak jest jak ktos nie uzytkowal i potem wypowiada sie na podstawie jakichs dziwnych informacji. Ja handluje po trosze laptopami i ACERow sprzedalem juz kilkanascie w roznych konfiguracjach i wszyscy sa zadowoleni i nigdy sie nic nie zepsulo. Oczywiscie Toshibe polecam jak najbardziej ale nie w tej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak polece ACERa za te pieniadze kupujesz nowke z dobrym wyposazeniem i ciekawa konfiguracja.

A co do krytyki , zawsze tak jest jak ktos nie uzytkowal i potem wypowiada sie na podstawie jakichs dziwnych informacji. Ja handluje po trosze laptopami i ACERow sprzedalem juz kilkanascie w roznych konfiguracjach i wszyscy sa zadowoleni i nigdy sie nic nie zepsulo. Oczywiscie Toshibe polecam jak najbardziej ale nie w tej cenie :)

Ja nie proponuje używanego della. To sa lapli ze stanów. Zresztą nie wiem czy widziałeś wogóle chociażby matryce w dellu ? Latitude które są w większości służbowymi laptopami, nie powalają na ziemię.

Co kolega za 2000 będzie mógł nabyć z tego Acera ???? poproszę parametry a zobaczymy co i jak. tu chodzi o to żeby doradzić coś dobrego a nie sprzedać kolejnego lapka. Odnośnie użytkowania to przewinęły mi się przez recę i acery i tohiby, hp też był. Na początku byłem anty na della dopóki nie zaczołem na nich pracować i korzystać w domu. Dzisiaj to już drugi dell i nie zamieniłbym go na nic innego.

Zresztą widać z czeko korzystają firmy ...... z dobrego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak polece ACERa za te pieniadze kupujesz nowke z dobrym wyposazeniem i ciekawa konfiguracja.

A co do krytyki , zawsze tak jest jak ktos nie uzytkowal i potem wypowiada sie na podstawie jakichs dziwnych informacji. Ja handluje po trosze laptopami i ACERow sprzedalem juz kilkanascie w roznych konfiguracjach i wszyscy sa zadowoleni i nigdy sie nic nie zepsulo. Oczywiscie Toshibe polecam jak najbardziej ale nie w tej cenie :)

Ja nie proponuje używanego della. To sa lapli ze stanów. Zresztą nie wiem czy widziałeś wogóle chociażby matryce w dellu ? Latitude które są w większości służbowymi laptopami, nie powalają na ziemię.

Co kolega za 2000 będzie mógł nabyć z tego Acera ???? poproszę parametry a zobaczymy co i jak. tu chodzi o to żeby doradzić coś dobrego a nie sprzedać kolejnego lapka. Odnośnie użytkowania to przewinęły mi się przez recę i acery i tohiby, hp też był. Na początku byłem anty na della dopóki nie zaczołem na nich pracować i korzystać w domu. Dzisiaj to już drugi dell i nie zamieniłbym go na nic innego.

Zresztą widać z czeko korzystają firmy ...... z dobrego sprzętu

Ja wcale nie powiedzialem ze Dell jest zly , sam tez uzytkuje Della i jest super zwlaszcza pod wzgledem trwalosci :)

Nie napisalem rowniez ze ja chce mu sprzedac laptopa :)

A co do konfiguracji to co mozna dostac za 2 tysie ?? jak wszedzie zwykly standard czyli jakiegos celerona ~1,7 , 512-1gb ramu , matryce 15,4" , grafike intelowska zintegrowana , no chyba ze jakis fart sie trafi i bedzie osobno ale tez bez rewelacji , dysk kolo 80-120GB , wifi , kamerka , czytnik , bt , taki standard , nie dostanie nic lepszego za te pieniadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam benq http://allegro.pl/item268810376_benq_a52_core_duo_t2130_15_4_2048mb_120gb_torba.html nie jest drogi. dobrze wyposazony, jasne ze to nie HP czy IBM. ale za ta kase to acer sie nie umywa:D

I nawet można go na keche w Lukas Banku zaciągnąć :D:D robię w tej firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak polece ACERa za te pieniadze kupujesz nowke z dobrym wyposazeniem i ciekawa konfiguracja.

A co do krytyki , zawsze tak jest jak ktos nie uzytkowal i potem wypowiada sie na podstawie jakichs dziwnych informacji. Ja handluje po trosze laptopami i ACERow sprzedalem juz kilkanascie w roznych konfiguracjach i wszyscy sa zadowoleni i nigdy sie nic nie zepsulo. Oczywiscie Toshibe polecam jak najbardziej ale nie w tej cenie :)

w domu mam thinkpada i acera, uwierz mi że jest kolosalna różnica.

Oprócz tego użytkowałem Toshibę, Compaqa (jeszcze przed HP), Lenovo, FS i być moze coś jeszcze...

Acer z nich jest najgorszy.

Jeśli miałbym kupić, to wyłącznie coś markowego (IBM, Toshiba etc) - zastanawiałbym się nad Lenovo i HP (te nowsze ponoć są już lepsze, bo kiedyś to był chłam).

Ale za 2000 nie kupi się markowego nowego, raczej używka. Jest sporo takich na allegro nawet z gwarancją.

Któryś z moderatorów z tego co pamiętam obraca takim sprzętem... niestety nie pamiętam kto (baskecior ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...