Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta


ardian6

Rekomendowane odpowiedzi

ja to proboje na zasilaczu zeby za duzo nie popalic zrobilem jak napisales i jak klikne 1 to mi sie zapalaja wszystkie lamki i po jakims czasie gasna moze w aucie bedzie sie to dobrze zachowywalo

rozumiem ze ty maz poodlaczone to tak:

1 PIN ---- SZARO CZARNY

8 PIN ---- CZARNY

10 PIN ---- ZIELONO CZARNY

5 plus podswietlanie przyciskow

7 minus do podswietlanie przyciskow

i to by bylo na tyle zadnych dodatkowych minusow czy plusow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak.

Zaopatrz się w te małe bezpieczniki bo siłą rzeczy z 4 spaliłem przy podłączaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wszystko by bylo ok tylko ze jak mam ustawione na nautral to z pinu 7 wychodzi napiecie czyli minus z podswietlanie moze tu sie robilo zwarcie ale jak podlacze tylko napiecie na plus to tez swieci podswietlanie[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 10:58_________________________________________________sprawdzilem jeszcze podswietlanie przyciskow 5 plus i minus stały z 8 tez swieci wiec tak to podlacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podłączone piny 5 i 8 nie działa podświetlenie dzisiaj sprawdziłem.[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:34_________________________________________________Ardian myśle nad tym żeby teraz zrobić podświetlenie wnętrza chodzi mi o przestrzeń na nogi podłaczyć to tak normalnie jak w tym temacie czy jakoś inaczej teraz

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64122.0;highlight=pod%B6wietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób właściwy z tego posta co podałeś.Jeżeli natomiast nie uda Ci się tym sposobem to możesz podpiąć się pod lampkę górną-jak już ją zamontujesz :naughty:

Ja planuje podświetlanie pod drzwiami po otwarciu ale to na wiosnę bo za zimno teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczalem te podswietlenie przeciskow.Przewody pociaglem od regulacji swiatel i jest na nich napiecie tylko na postojach a na mijania znika masz tez tak czy dlaczego tak jest. Dodam ze regulacja swiatel swieci na postojach i na mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś skazany ciągle na jakieś problemy.U mnie świeci na na postojach i na mijania.

Skoro tak u Ciebie jest to raczej źle podłączone jest.Zostaw sobie jeden kabel podłączony a drugim zmieniaj masz 3 opcję- powinieneś w końcu trafić .Miałem podobnie z podłączeniem zapalniczki poliftowej-też mi tak samo podświetlanie nie świeciło na mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja nic z tego nie rozumiem :kox:

nie mam funkcji pasanger airbag off ani szyber dachu

natomiast mam temperature wnętrza + diody

oto kabelki

1 -pusty

2- szary z niebieskim paskiem

3- czerwony z żółtym paskiem

4-zielony z zółtym paskiem

5-brązowy z białym paskiem

6-brązowy

7-czarny

8-szary z zielonym paskiem

9-czerwony z piałym paskiem

10- brazowy z fioletowym paskiem

11-brazowy z czerwonym paskiem

12- brazowy z niebieskim paskiem

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kostke mam orginalna

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:59_________________________________________________tylna lampka tez nie jest prosta :gwizdanie:

Też właśnie ją mam ale narazie chce opanować tą z przodu a potem ta tylnią zamontuje ale sie fajnie w aucie prezentuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad tą lampką z tyłu ale nie wiem czy tak to ładnie będzie się prezentowało jak samemu to zrobię.[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 20:31_________________________________________________Dajcie zdjęcie tylnej lampki z pinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśle ci jak zrobie pierw tą przednią tamta leży w kartonie w garażu.

A co do tego podświetlenia to Czyli + do 5 a do jakich ma być - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już dawno nie działa ale jakoś mi się nie pali żeby to zrobić pewnie silniczek sie zepsuł. Pewnie da się sterować tylko trzeba odpowiednio.

Kolego zajrzyj tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183210.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybe też miałem ale pobawiłem w kostkach i działa jak by sie udało zrobić tego spota w niedziele to mógł bym ci pokazać jak u mnie ta lampka wygląda.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________A więc mnie się wreszcie także udało podłączyć wszystko jak ktoś będzie chciał mam opis w garażu. Podświetlenie i wszystko działa jak należy Dzięki za pomoc Ardian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...