Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta


ardian6

Rekomendowane odpowiedzi

.[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 20:47_________________________________________________Wreszcie sie udalo...Szyberdach działa choć nie wygląda to tak jak powinno...wyglada to tak:szyberdach calkowicie otwartyotwarty_calkowicie.jpgszyberdach zamknietyzamkniety.jpgszyberdach uchylonyuchylony.jpgJeżeli chodzi o podłączenie:pot.jpgA - kabel czerwono-żółtyB - kabel zielonyC - kabel żółtyD - miejsce gdzie trzeba przerwać oryginalną ścieżkęE - w tym miejscu należy przylutować cienki zaizolowany kabelek (najlepiej ze skretki komputerowej ) a następnie podłączyć go do C puszczajac go tak aby nie przeszkadzal w czasie uzytkowania szyberdachu tzn pod tą mała diodą kolo obudy po okręgu...Testowałem różne kombinacje i tylko ta działała...

Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i u mnie działa tak:Szyberdach otwarty:uchylony.jpgszyberdach zamkniety:zamkniety.jpgszyberdach uchylonyotwarty_calkowicie.jpgCo nabroiłem źle? Moja płytka wygląda minimalnie inaczej (99r), ale generalne rozłożenie jest to samo. Nie patrzyłem jak wygląda z drugiej strony.Chodzi mi o zamienienie uchylania z otwieraniem.

Koledzy możecie mi powiedzieć w jakie piny są wlutowane te przewodziki od szyberdachu bo na zdjęciach za bardzo nie widzę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce to mam na sprzedaż lampkę liftowa pod szyber. Kompletna z ambiente i mikrofonem. Gratis dorzucę samo pokrętło do nauki żeby nie zepsuć tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to wszystko tylko nie wiem w jakie piny od szyberdachu są wlutowane bo na zdjęciu za bardzo nie widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem poliftową podsufitkę razem z all podświetleniami, i tu pytanie czy da radę z poliftowej wtyczki uciąć przewody i zalutować do przedlifta? W przedlifcie jak wiadomo idą 3, a tu mam:

masa - brązowy (idzie osobno)

wtyczka:

czerwono-zółty (grubszy kabel) jak mniemam pewnie stały plus

zielono-zółty

brązowo-biały

czarny

niebiesko szary

I teraz gdzie zlutować te kable do starej wtyczki aby banglało wsio jak należy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie posiadam w swojej liftowej audi 2000 rok sedan szyberdach z przedlifta, pytanie da rade podlaczyc sikniczek do lampki polift? Odrazu mowie mam inny potencjometr niz fotki w tym temacie, ponizej dodaje. Albo czy jest mozliwosc lodmiany samego silniczka na lift?

h9l7exic.jpg

Ktos cos jest w stanie pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś lampkę liftowa z pokrętłem szyberdachu do testów? Za 35zl z wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeDna rzecz. Kumpel na A4 z 99 rok i ma tą lampkę z "Air Bagiem" i też szyberdachem. Tylko u niego szyber w ogóle się nie uczyła. Na całym zakresie obrotu pokrętła on się tylko otwiera. Nie ma funkcji uchyla nią szyby do góry. Mam obawy że i u mnie tak będzie po zamontowaniu łapki a też mam z 99 roku tylko z S4.

Przeglądałem różnice między silniczkiem przed a poliftowym by zamienić silniczki, ale różnią się budową i mocowaniem do ramy szyberdachu. Wygląda na to że by trzeba było przełożyć całą ramę ale nie wiadomo czy ta przed liftowa nie ma innych mocowań do karoserii jak poliftowa. Kwestia podłączenia oświetlenia poliftowej (przedniej i tylnej) lampki w przedliftowym aucie z posiadaniem ori wiązki okazał się banalnie prosty podłączając 3 kable plus jeden. Kością w gardle stoi jednak ten szyberdach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie udało mi się podlączyć lampke w podsufitce i ją spasować, doradzi ktoś jak podlączyć silniczek od szyberdachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeżę temat. W swojej przedlotowej audi wymieniłem podsufitkę i pół wnętrza na poliftową. Mam w niej lampę tą z dwoma ledami na lewarek, słoneczniki z podświetlanymi lusterkami i te lampki po bokach oraz ta z tyłu, jak to w lifcie. Wszystko założyłem tylko zostawiłem wypuszczone przewody na połączenie wtyczki tej dużej środkowej z tą małą na 3 piny. Kawałek instalacji został przełożony z podsufitką czyli mam wszystko podłączone generalnie do wiązki tej przy dachu. Przewody od słoneczników szły w lifcie do słupka bezpośrednio, wiec nie wiem czy tam stały plus zrobić, a załącza sie po otwarciu lusterka? No i ta wtyczka, bo przeczytałem cały temat i mózg wyprało a korekt było tyle, aja nie mam zbyt wielu zapasowych bezpieczników.. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeżę temat. W swojej przedlotowej audi wymieniłem podsufitkę i pół wnętrza na poliftową. Mam w niej lampę tą z dwoma ledami na lewarek, słoneczniki z podświetlanymi lusterkami i te lampki po bokach oraz ta z tyłu, jak to w lifcie. Wszystko założyłem tylko zostawiłem wypuszczone przewody na połączenie wtyczki tej dużej środkowej z tą małą na 3 piny. Kawałek instalacji został przełożony z podsufitką czyli mam wszystko podłączone generalnie do wiązki tej przy dachu. Przewody od słoneczników szły w lifcie do słupka bezpośrednio, wiec nie wiem czy tam stały plus zrobić, a załącza sie po otwarciu lusterka? No i ta wtyczka, bo przeczytałem cały temat i mózg wyprało a korekt było tyle, aja nie mam zbyt wielu zapasowych bezpieczników.. Pomoże ktoś?

Przekladalem sufit z lifta z pełną wiązka i do slonecznikow wychodza kostki z wiązki cześć zasilająca liftowe wiązki ma 4 kable 1 dokładasz do podświetlenia przycisków pozostałe 3 laczysz że swoimi 3przewodami ze starej lampki

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać że szyberdach wszyscy mają ale tylko teoretycznie bo jak widać chyba u nikogo on nie działa po założeniu polifta lampki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przełożylem cały sufit z polifta wraz z wiązka jeśli ktoś ma szyber to musi wymienić szyber i tu się zaczynają problemy po trzech dniach ogarnąłem elektryke i wszystko śmiga aż miło warunek jeden jak kupujesz szyber lampka musi być z tego auta co szyber ja miałem lampkę z sedana a szyber z avanta nie udało mi się tego podłączyć .

Mam lampkę z avanta i wszystko śmiga. Teraz najważniejsze ja mam silniczek webasto od szyberdachu więc patrząc na kostkę od tyłu 1 pin masa-gruby czarny kabel . Zasilanie pin 4 gruby czarny kabel pin 2 cienki biało czarny pin 3 cienki czarny . Miernik obowiązkowy do sprawdzenia gdzie plus a gdzie minus

Edytowane przez Neski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może jak najłatwiej podłączyć lampki w słupkach tylnych? Nigdzie nie moę znaleść odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyszlo. Podsufitka z przedlifta bez szybera. Auto w wersji sedan.

http://www.directupload.net/file/d/4464/7gh647nx_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4464/3gp5yqbu_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...