Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta


ardian6

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co mam do sprzedania lampkę poliftową. U mnie niestety jest szyber więc ta nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat ale dawiej nie wiem w jaki sposób przykręcić te lampki , przód i tył ? pomoże ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat ale dawiej nie wiem w jaki sposób przykręcić te lampki , przód i tył ? pomoże ktoś

Przód przykrecasz w oryginalne miejsca. Tylna jest na wcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem oryginalna ramkę

dzieki kolego zabieram sie za montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat.

Mam u siebie szyberdach, ale z tego co widzę, to jest on trochę niestandardowy, bo zaraz za lampką jest pokrywka, a po jej zdjęciu chyba silnik od szybra i opcja ręcznego otwarcia/zamknięcia szybra. I moje pytanie jest następujące: Czy uda mi się zmieścić lampkę poliftową w tym miejscu? Czy ktoś, kto też ma tak robił już to? Widziałem, że ktoś tu wstawiał lampkę z szybrem, ale wcześniej nie miał tej pokrywy. Zajrzałem tam, to wydaje mi się, że mało miejsca jest i stąd moja obawa, czy to wszystko się zmieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem i pytanie odnośnie niego, a mianowicie, w mojej obecnej lampce podsufitki (przedlift) nie działa mi podświetlenie, żeby lampka zapalała się przy otwarciu drzwi (lampka w odpowiedniej pozycji), w innych pozycjach lampka działa bez zarzutu. Na pinie w kostce lampki odpowiadającemu za + po otwarciu drzwi nic się nie dzieje, nie ma tam prądu w żadnym wypadku. Chciałem u siebie zamontować lampkę podsufitki tylko myślałem nad tym, czy udałoby się jakoś inaczej ją podłączyć, żeby lampka po otwarciu drzwi była sterowana masą a nie plusem, wtedy mógłbym ją podłączyć pod tą kostkę opis.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Jeśli podpiąłbym wszystkie przewody odwrotnie, tzn tam gdzie + podpiąłbym masę, tam gdzie masa dałbym +, tam gdzie + po otwarciu drzwi dałbym minus po otwarciu drzwi i zamienił + z minusem i odwrotnie przy żarówkach to by zdało egzamin? Zamierzam wrzucić też oświetlenie led, także nie będzie miało znaczenia to, jak je podłączę bo będę lutował kable do blaszek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ten wątek już parę razy i w kilku miejscach jest mowa o tym, że w lampce podsufitki podświetlenie po otwarciu drzwi zapala się z + po otwarciu drzwi:kwasny: I w poliftowej niby tak samo jest, czy inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie co człowiek to teoria.

Jest jeden plus stały. Masa stała, masa po otwarciu drzwi.

W lampce bagażnika jest plus po otwarciu. Tak samo polift jak i przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę sam sprawdzę:facepalm: u siebie jeszcze raz, dam masę po otwarciu drzwi na pin w lampce podsufitki w którym rzekomo jest + po otwarciu drzwi i zobaczymy czy nic nie jebnie:decayed:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

I wszystko jasne, po podaniu masy po otwarciu drzwi z kostki ze zdjęcia wyżej lampka zapala się przy otwarciu drzwi a gaśnie przy zamknięciu, czyli tak jak powinno:wink: Nie muszę bawić się w zmiane plusów i minusów:decayed: Dzięki Michał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego miałem w rękach wiem co mówię. Lampka lift (jak masz kosrke)

Pin 3 plus stały

Pin 6 masa stała

Pin 5 masa po otwarciu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam kostki:kwasny: jak mam trzymać lampkę żeby mi się zgadzało licząc piny od lewej?:decayed: A podświetlenie guzików i diód ambiente?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jutro chciałem ogarnąć:decayed: Ile byś chciał za nią? A odnośnie podłączenia tego podświetlenia guzików i ambiente orientujesz się coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jutro chciałem ogarnąć:decayed: Ile byś chciał za nią? A odnośnie podłączenia tego podświetlenia guzików i ambiente orientujesz się coś?

Tak tylko musze zajrzeć do kostki. A to później. I tam podłączysz plus z podświetlenia przycisków lub z pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...