Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta


ardian6

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ta sama ktora ja prubowalem jakos wpasowac

Jak sie przypatrzysz na podsufitke przed liftowa a po liftowa to zobaczysz ze podsufitka w miejscu lampki jest wybrzuszona zeby ja zmiescic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mailes wlasnie wersji z szyber dachem bo z tego co pamietam to bylo cos opisane ale dla wersji z szyberdachem a ja pisalem ze sie nie da w wersji bez szybra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no dobra bylem na 99% przekonany ze nie da rady ja u siebie chcialem probowac ale jak zobaczylem ilosc miejsca pomiedzy podsufitka a dachem zrezygnowalem to odrazu podpytam wypychales czyms podsufitke czy jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kawałek styropianu podlozylem. A tu tylna lampka.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/127943-[ALL-B5]-Montaż-lampki-podsufitki-POLIFTOWEJ-do-przedlifta#entry3592135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znajde gdzies w poliftowej lampce + po zapłonie? Bo coś nie mogę namierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowalem lampke na tył w przedlifcie bez problemu idzie założyć nie mam szyberdachu tylko najlepiej mieć te metalowe ramki które ta lampke trzymają ja wyciagnalem komplet z Angola i wlazlo bez problemu pozdrawiam

tapnięte z budki telefonicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy w którym miejscu trzeba włożyć ta gąbkę tam gdzie kolega na zdjęciu wskazuje palcem z obu stron ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie po bokach tam gdzie lampka jest wygieta jak bedziesz zakladal na 100 zauwazysz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupiłem lampkę politowa z szyberdachem, wszystko ładnie pięknie tylko nie mam modułu diodowego. A dziurki są. Jakie tam wsadzić diody żeby nie było wsi ? I świeciło jak w oryginale a nie jak na choince?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupiłem lampkę politowa z szyberdachem, wszystko ładnie pięknie tylko nie mam modułu diodowego. A dziurki są. Jakie tam wsadzić diody żeby nie było wsi ? I świeciło jak w oryginale a nie jak na choince?

Moim zdaniem sprzedawca zrobił cie w konia. Sprzedał ledy a tobie gołą lampkę. No chyba ze wiedziałeś ze kupujesz lampkę bez ledow. A najlepiej wsadzić ori jakie tam siedziały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.getem.pl/sklep/towar.1441.oswietlenie.wnetrza.led.audi.a3.a4.a6.tt.ambiente.8e0919063a.html

W linku masz zamiennik oryginalnych ambiente są to diody coś Ala smd jedna jest skierowana na konsole środkowa a droga na tunel

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ambiente są zwykle diody soczewkowe 3mm

Dokładnie o to mi chodziło tylko nie wiedziałem jak je nazwać

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...