Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta


ardian6

Rekomendowane odpowiedzi

Więc Panowie poszedłem za ciosem i zamontowałem środkową lampkę z polifta i sytuacja wygląda tak

DSC_0946.jpg

możliwe że będą jakieś poprawki ale ogólnie efekt zadowalający.

Tak dzisiaj siedzę i myślę.... mówię a najwyżej będzie pretekst do wymiany podsufitki.

Ale powiem tak...

Da się założyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz trochę więcej, jak to wpasowałeś? Też chcę u siebie montować. Już nawet mam odrysowane na podsufitce, ale boję się ciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo wystaje? Szczeline widze, wiec chyba jest juz na maksa wcisnieta?

Szczelina jest dlatego że mam oryginalną ramkę metalowa ale to chcę poprawić. Ale dobrze wygląda.

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 11:17 ----------

Witam ponownie. Dorzucam kilka fotek z montażu lampki środkowej. Co do szczeliny to powiem tak. Jest równa przy całej lampce i nawet dobrze to wygląda. Ja jestem zadowolony z efektu.

tmp_DSC_094870371437.jpg

tmp_DSC_0951_1498726338.jpg

tmp_DSC_0953_584178917.jpg

Macie pytania to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ogólnie pytania co do lampki polift, jak dobrze zamontować by nie odstawała. Przymierzam się ale widziałem juz 2 inne i odstają w miejscu łuku dachu, tego zgrubienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio a skąd masz taką ramkę? Chętnie też bym się w taką zaopatrzył.

Kupiłem z lampką. Ona siedzi oryginalnie w podsufitce poliftowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo wystaje? Szczeline widze, wiec chyba jest juz na maksa wcisnieta?

Szczelina jest dlatego że mam oryginalną ramkę metalowa ale to chcę poprawić. Ale dobrze wygląda.

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 11:17 ----------

Witam ponownie. Dorzucam kilka fotek z montażu lampki środkowej. Co do szczeliny to powiem tak. Jest równa przy całej lampce i nawet dobrze to wygląda. Ja jestem zadowolony z efektu.

tmp_DSC_094870371437.jpg

tmp_DSC_0951_1498726338.jpg

tmp_DSC_0953_584178917.jpg

Macie pytania to piszcie.

podświetlenie skąd masz??? rozumiem że pewnie z przedniej a jak z podświetleniem ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Panowie poszedłem za ciosem i zamontowałem środkową lampkę z polifta i sytuacja wygląda tak

http://s17.postimg.org/iwdlifwbv/DSC_0946.jpg

możliwe że będą jakieś poprawki ale ogólnie efekt zadowalający.

Tak dzisiaj siedzę i myślę.... mówię a najwyżej będzie pretekst do wymiany podsufitki.

Ale powiem tak...

Da się założyć :kox:

Lampka KOsa w Ujjjj na żywo to dopiero robi robotę :kox:w nocy jasno jak w dzień :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już u siebie też tylną zamontowałem i szczerze polecam wszystkim. Nie ma żadnego problemu, żeby ją zmieścić. Jednak przed montażem warto zaopatrzyć się w tą metalową ramkę. Po pierwsze od ramki można sobie odrysować miejsce cięcia podsufitki i wyjdzie ono idealnie. Po drugie bez tej ramki wydaje mi się, że lampka nie będzie się trzymać w podsufitce, która jest miękka i krucha. Jak się sfatyguje ta gąbka, to niestety lipa będzie.

Ponadto pomiędzy podsufitkę a dach warto dać jakąś gąbkę, żeby odepchnąć nieco podsufitkę i wtedy już bez problemu lampka się wpasuje i nic nie będzie odstawać.

Ogólnie frajda jest i satysfakcja z własnoręcznie wykonanej dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, że musiał być ktoś pierwszy. Zresztą dzięki Tobie dowiedziałem się o tej ramce, która ułatwia, a wręcz umożliwia montaż tej lampki. Chociaż muszę powiedzieć, że mam lekkie szczeliny między lampką a ramką. Nie wiem, skąd się to bierze, ale widać trochę od boku jak się patrzy. Podsufitka nie jest za mocno wycięta, a jeśli już, to można by ją dociąć nawet. I nie wiem skąd te szczeliny? Może ramka nie jest spasowana, jak trzeba do lampki albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z ta lampką z bagażnika w avancie nie posiadam do niej kostki powiedzcie jakie przewody ze starej idą w jaki pin i od której strony jest 1 , wiadomo podświetlenie ze środkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z szyberdachem ? nikt nie udzieli odpowiedzi ? da sie podpiąc od polifta jesli dokupie z opcja szyberdachu ? czy beda problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...