Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano


Dano

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrezałes juniora ?:D Gratuluję :P

no dokładnie kolego i dziękuje za gratulacje :hi:

Felgi ori rs4 to jest po prostu kosa! Marzenie :P

no niedługo chyba wszyscy najwięksi spamerzy z LeonClub tu będą rolleyes

widze ze Seata na Audi duzo osób zamieniło :good:

to prawda cały LCT przesiadł się na różne modele Audi i chyba nikt tego nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci jak lata ta a4 w porownaniu do poprzedniego leona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci jak lata ta a4 w porownaniu do poprzedniego leona?

Leon- jest lżejszy od Audi i miał tylko jedną oś napędową i mimo prawie takich samych liczy PS to miał problemy z trakcją czasem nawet do 3 biegu ale ogólnie dawał frajdy z jazdy.

Audi- nie wyobrażam sobie jak jeździ takie auto w serii 130PS Quattro bo auto kupiłem już pomodzone i jak dla mnie nawet po tych modach które teraz są nie jest to jakiś demon prędkości może dlatego że często jeżdżę Audi Patroxa 3.0TDI i tam nie problemu z mocą i momentem, ale wracając do mojego Audi jeździ się dużo przyjemniej niż Leonem że względu na komfort podróżowania i znakomitą przyczepność na starcie i w ciasnych zakrętach dzięki napędowi :quattro:.

Wg. mnie ta turbina od BRD 170PS jest jakaś ospała i trochę późno budzi się do życia mam porównanie do mojego drugie auta 4x4 w domu którym jest żony Vw Bora 150TDi (ARL) 4Motion i tam auto bardzo szybko reaguje na gaz i ciągnie od 1800 obrotów.Te turbiny z BRD to podobno loteria i zależy na jaką się trafi i mimo tego że byłem na korekcie u Aligatora to nie udało się nam z tym nic zrobić ale nie zamienił bym się z powrotem na Leona nawet z jeszcze większą mocą.Audi to Audi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z intercoolerem?? masz coś wyrezanego czy ori tam jeszcze siedzi. Autko piękne, mody w dobrym kierunku poprowadzone :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooler na razie seria, ale muszę jak najszybciej zrobić frontowy bo po ostatniej korekcie u Aligatora latem będzie za mną Stafan Batory- kupa dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooler na razie seria, ale muszę jak najszybciej zrobić frontowy bo po ostatniej korekcie u Aligatora latem będzie za mną Stafan Batory- kupa dymu.

kurde to moc bez coolera masz kosmos, ale i farelka w dolocie pewnie masakryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne audi, mocy troche masz :kox:, na lato tylko ten cooler sie przyda na pewno, ja to samo robie u siebie:evil:

A big turbo fajna sprawa tylko z miejscem kiepsko w audi. :mysli:

Powodzenia i oby więcej prądu nie zabrakło na wsi bo będziesz musiał SHARANA kupić. :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...