Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI AVANT] Piękne 17 calowe felgi


spolprog

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram przedmowcow.. :th:

Swietna jest ta fela nie wyglada wcale na 17'. Na pierwszy rzut oka myslalem ze to 18' jest..

Jakies zmiany nastapia w autku..? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolprog :blink::shocked: o masakra.. Jak Ty jezdzisz ze Ci tyle ten traktorek pali..? Rozumiem ze fela 17' moze podniesc spalanie ale nie az tak..

Zmien jeszcze lampki przednie na poliftowe i bedzie super.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może za ciężka noga mam go dopiero 2 tydzień a na trasie wyprobowałem go, starałem się nie schodzić poniżej 110 w końcu 1 Audi to trzeba było wypróbować

ykk powiedz mi co ty z nim zrobiłeś, że ci tyle pali ? Zobaczymy jak zmienie felgi i opony na zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna ale uglebil bym ja w pierwszej kolejnosci

felge masz avanta masz diesla masz ;D

jeszcze tylko gleba i szybki a potem to drobiazki w stylu swiatel z przodu itp itd...

spolprog mi tez przy bucie pali ok 7.0-7.5 w miescie na oponach 225/45R17.

a na 16" pali o litr mniej przynajmniej :)

na trasie wg komputera pokladowego na 16" udawalo mi sie zejsc do sredniego spalania 4.2L a mojemu bratu 3.9L czyli tak jak podaje producent przy 90km/h a w miescie na 16" palila mi ok 6L

wiec sie nie przejmuj spalaniem wg mnie jest dobre jesli masz dosc ciezka noge .... jesli bedziesz jezdzil oszczednie to uda ci sie urwac 1-1.5L ;) w miescie

skoro masz go dopiero drugi tydzien to wymien wszystkie filtry i olej ;> na poczatek i rozrzad mam nadzieje wymieniles ?

pozatym pozytywna a4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze wybrac sie na VAGowanie zeby sprawdzic logi, bo moze cos nie tak z mieszanką lub czymś innym, specjalistą nie jestem. Silnik mam ten sam i spalanie mam w przedziale 5,8/7,2 (ta większa to jak sie dobrze w korku postoi). Tak poza tym to felunek bardzo ładny. No a co do obniżenia spalania to ponoć CHIPowanko pomaga nawet zaoszczędzić 0,5L ON, no ale to zależy od stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze kolega świeży jest.....koniecznie przednie lampy zespolone Valeo,białe kierunki boczne,mała gleba tak -30mm powinno wystarczyć....i będzie super!!! Felgi bardzo fajne!!! Nie przejmuj się spalaniem kolegów mi też w zimę na 17' pali 8-9l w zależności od stylu jazdy, a lampki które wszyscy koledzy ci polecają wyglądają tak (sam ja mam i jestem mega zadowolony).

aV1areIA.jpg

aV1arB9S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...