Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4


malik

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu, po długiej przerwie, pojawiły się na ebay-u satynowe obudowy lusterek do B6/B7.

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ260184739009QQihZ016QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

lusterka.JPG?imgmax=576

Takie same zainstalowaliśmy z oniakiem w naszych autkach na wiosnę. Kilka osób pytało mnie później o miejsce zakupu, jednak lusterka zniknęły z aukcji na długi czas. Dostępne były tylko chromowane.

Sprzedawca jest z Hamburga, po dokonaniu wpłaty przez Paypal przysyła lusterka ładnie zapakowane EMS Pocztexem w 3-4 dni.

Montaż bezproblemowy w 10-15 minut. W razie komplikacji mogę doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakość na bardzo dobrym poziomie. Spasowanie idealne. Po ponad 8 miesiącach użytkowania nie widzę żadnych śladów zużycia. Nie mam pojęcia co to za firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakość na bardzo dobrym poziomie. Spasowanie idealne. Po ponad 8 miesiącach użytkowania nie widzę żadnych śladów zużycia. Nie mam pojęcia co to za firma.

masz jeszcze jakis adresik od kogo mozna je dostac ?? i moze jakas porada dla czarnej audi chrom czy satyna ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiciafirerek tylko satyna!!

Tez poszukuje satynowych obudow do audi s6 rok 2000. Lusterka poliftingowe, obydwa duze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj przymierzałem chromy.. wieś śpiewa i tańczy :thumbdown:

nie było tak żle :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj przymierzałem chromy.. wieś śpiewa i tańczy :thumbdown:

eee tam, pod remize na wiejskie disco były idealne te chromy :gwizdanie:

ps. własnie mysle nad satynką do siebie , wygląda zajefajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam pytwnie, czy kupując takie lusterka, po zamontowaniu można do nich normalnie podłączyć elektryczne składanie. Ja mam tą funkcję u siebie i na oryginalnych lusterkach działa, zastanawiam się jak będzie jak wymienię na oba duże, bo to małe lusterko z prawej strony truche kiepsko wygląda, czy trzeba kupować jakieś specjalne lusterka z funkcją składania, czy pasują każde, a ten cały mechanizm składający jest oddzielnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj lustra od S4.. (mowa o B5)

To jest temat o B6/B7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, jak kupie to od modelu który pasuje rocznikiem do mojego, mi chodzi tylko o to aby oba lusterka były szerokie, bo mi sie to małe nie podoba...

nie wiem tylko jak z tym składaniem lusterek, czy ten mechanizm składający mieści się w lusterku i może nie pasować do nieprzystosowanych do tego lusterek... czy może mechanizm mieści się w drzwiach, a zamykanie lusterek odbywa się przy pomocy jakieś linki czy prowadnicy i każde lusterka będą pasować...

wydaje mi się że zasada działania składania lusterek będzie taka sama w b5 i b6 czy b7... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. zastanawialem sie wiele razy czy jest sens montowania satynowych lusterek do mojego samochodu.. obawiam sie ze nie bedzie roznicy..

co sadzicie o lusterkach od RSa??

http://moto.allegro.pl/item399617583_lusterka_rs4_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkoz do srebrnego bym nie zakladal.. :good:

Za duzo tego wszystkiego.. przeciez idziesz bardziej w czern.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. zastanawialem sie wiele razy czy jest sens montowania satynowych lusterek do mojego samochodu.. obawiam sie ze nie bedzie roznicy..

co sadzicie o lusterkach od RSa??

http://moto.allegro.pl/item399617583_lusterka_rs4_a4.html

Są piękne długo szukałem takich :) może je kupię :mysli: co myślicie do niebieskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. zastanawialem sie wiele razy czy jest sens montowania satynowych lusterek do mojego samochodu.. obawiam sie ze nie bedzie roznicy..

co sadzicie o lusterkach od RSa??

http://moto.allegro.pl/item399617583_lusterka_rs4_a4.html

Są piękne długo szukałem takich :) może je kupię :mysli: co myślicie do niebieskiego

do niebieskiego jak najbardziej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem.. :mysli: to bedzie jedyny element w takim kolorze.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...