Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak Ci mówilem to bedzie :kox: a może chcesz ori końcówke wydechu :evil: zrobił byś sobie dwururke :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

a za ile :cool1:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:53_________________________________________________propozycja 1;

karbon.jpg

genialny vt zrobił mi Muskel1 wielkie dzięki

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________jak wam to sie idzi ?

Opublikowano

same listwy :good:

Opublikowano
  • Autor

a mnie korci zrobić tak jak na zdjęciach :evil: a karbon srebrny :naughty:

może ktoś się wypowie w tej sprawie ? :>

Opublikowano

to jeszcze popielniczka do tego :)

Opublikowano

fajna sjena :decayed:

Opublikowano

fajna sjena :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

paput :bicz: :bicz3:

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:08_________________________________________________lubie sjeny :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:14_________________________________________________który stopień wybrać http://moto.allegro.pl/folia-do-przyciemniania-szyb-75x300-przyciemnianie-i1554160374.html

Opublikowano

Ja bym Ci proponował ten drugi stopien,ja mam cos koło tego pierwszego i mysle ze wyglada spoko

Opublikowano
  • Autor

tylko kiedy ja to zdążę ogarnąć :gwizdanie:

Opublikowano

a mnie korci zrobić tak jak na zdjęciach :evil: a karbon srebrny :naughty:

może ktoś się wypowie w tej sprawie ? :>

Dla mnie same listwy. Reikeb miał w swojej b5 wszystko w carbonie - moim zdaniem to trochę za dużo. Widać, że folia a na dekorach mniej się to rzuca w oczy. Ale to tylko moje zdanie :wink4:

Opublikowano

i co bedziesz odklejac szyby? :) te małe trójkaty i tylnia szybe?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________armi :wink4: myślimy podobnie no ale koman jak zawsze mnie nie slucha :)

Opublikowano
  • Autor

Oo armi :wink4: czyli same listwy hmmm... a karbon jaki ciemny jak na powyższej fotce czy srebrny ?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:31_________________________________________________

i co bedziesz odklejac szyby? :) te małe trójkaty i tylnia szybe?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________armi :wink4: myślimy podobnie no ale koman jak zawsze mnie nie slucha :)

heheheh autko myślę obkleić do połowy czyli ; duża tylna szyba +małe trójkąty+szyby boczne :evil:

Opublikowano

Auta obklejone do połowy trochę przypominają auta przedstawicieli handlowych.

Lepiej dać minimalne przyciemnienie po całości (według mnie oczywiście :wink4:)

Myślę, że karbon z vt na listwach jest :kox:

muszę pomyśleć, kto jeszcze taki ma :mysli:

Tomasz?

Opublikowano

dokładnie lepiej dac po całości autko folią oczywiście bez przedniej szyby

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a mogę bez przedniej szyby bez problemu sam przyciemnić ?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________środek powoli ogarniam wnet foto zapodam :decayed:

Opublikowano
:wink4:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

1str ogarnięta resztę zdj dodam potem

Opublikowano

no i juz ładniej :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.