Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wysyłka maski samochodowej kurierem - ktoś wysyłał?


matig7

Rekomendowane odpowiedzi

No kierownica to max 3,5 KG.

Dokładnie wysyłałem "Nazwa usługi UPS Standard 30kg " 27,91 PLN :evil:

Na wysyłaj taniej - Przesyłka kopertowa oraz paczka do 30 kg DHL 16,49 zł UPS 14,49

na kurjerzy.pl - paczka o wymiarach 50x50x30 - 19,89 DHL Economic

Jutro z ciekawości zadzwonię do UPS i zapytam się o warunki na umowę :naughty:

Na poczcie fakt kolejki ect. ale kuriera trzeba zamawiac chyba dzień wcześniej co w moim przypadku może nie wypalic :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kuriera trzeba zamawiac chyba dzień wcześniej co w moim przypadku może nie wypalic :thumbdown:

Tego samego dnia do 10.00 i wybierasz Sobie godzinę o której kurier ma przyjechać po paczkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem ze znajomym. Wysyła dużo różnych przesyłek (firma produkująca ogrodzenia, ozdoby betonowe, kominki itp.)

Takich rzeczy większość firm wam po prostu nie przyjmie ze względu na wymiary i wagę.

On ma umowę z firmą PEKAES. Mówił, że wysyłał przedmioty ważące i 500kg i nie ma z tym problemu.

Jak nie ma się umowy z nimi to koszty wysyłki większe oczywiście i rosną one również wraz z odległością gdzie ma być ona dostarczona.

Ponoć za przedmiot ważący około 500kg, wysyłany na palecie max. płaci 170zł więc rewelacja chyba.

Ja raz wysyłałem przez niego silnik na palecie (jakieś 150kg) i wyszło około 80zł za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...