Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.


barszczyna

Rekomendowane odpowiedzi

chlopku...podziwiam Cie :naughty: ale...oby jak najwiecej takich ludzi :wink4:

zycze Ci, aby maszyneria sie spisywala i niech moc rezania bedzie z Toba :evil::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź filterek w rurkach klimy w podszybiu :wink4:(nie filtr kabinowy) zapewne tu jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do filtra kabinowego tak czy siak się dostać nie mogę, chyba śrubę będę musiał rozkręcić. :decayed: Byłem z tym u zaufanego mechaniora od ojca i powiedział, że to trochę grubsza sprawa i na jakieś 2 dni będę musiał oddać auto.

Teraz zabieram się za oświetlenie auta: naprawiłem lampkę w schowku (diody LED wrzuciłem) i zrobiłem podświetlenie nóg (też na diodach, wszystkie czerwone pod kolor zegarów - to ulegnie pewnie zmianie.) Fot nawet nie robię, bo na moim ogryzku i tak słabo widać. Może załatwię aparat to w końcu porządne zdjęcia kiedyś wrzucę, bo te co teraz są to porażka. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie o filtrze kabinowym, ale jego demontaz jak i jego obudowy to raptem 3 śruby, do których jest łatwe dojscie, ale wrócmy do filterka, chodzi mi mały filterek klimatyzacji który znajduje sie w jednej z rurek od klimy po ściagnieciu podszybia, jeśli na włączonej klimie masz dwie te rurki ciepłe tzn(jedna jest zimna i w pewnym momencie robi sie ciepła w strone auta) to masz odpowiedź dlaczego na nawiewie leci tylko ciepłe powietrze, ten filterek jest nie drożny, przy jego wymianie trzeba ponownie nabić czynnik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...