Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AIRride ON BOARD :)


euri23

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie i tu ciekawostka wybebeszony jest tłumik środkowy, byłem pełen obaw przy wybebeszaniu bo chciałem żeby turbo było bardziej słyszalne a nie ogólne buczenie silnika i jakoś się udało :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się nad wywalenie środkowego tłumiaka, jest naprawdę dobrze bez niego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to czekam aż się spalą bo to w końcu jest chińskie (do pół roku) więc jak już żarniki ogłoszą upadłość to wymiana na coś mniej rzucającego się w oczy albo zwykłe żarówki tylko xenon efekt

[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 23:35_________________________________________________

Sam zastanawiam się nad wywalenie środkowego tłumika, jest naprawdę dobrze bez niego :good:

Powiem tak gdybym miał raz jeszcze go wybebeszyć to zrobiłbym to na pewno

ja zrobiłem malutki błąd bo po wywaleniu bebechów została mi w środku rurka nawiercana jak sitko i ja to zostawiłem zamiast zamienić na pełną rurę bez dziur czego powodem było utworzenie się tzw. pudła rezonansowego i przy pewnych obrotach silnika jest słyszalny delikatny pomruk. Mnie to osobiście nie przeszkadza ale dla innych może to być dobre info. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób wywaliłeś kata rozcinałeś puche czy wydłubałeś??

Ja go rozcinałem ale troche niepotrzebnie bo dobry gruby drut albo jakaś breszka i ten sam efekt bez zbędnego spawania i cięcia naprawdę POLECAM :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 23:10_________________________________________________

kolego przyjezdzaj na spotka !!!! :gwizdanie:

Na następnego pewnie sie juz zjawie ostatnio mi się nie chciało bo późno trochę było ale teraz pewnie się zjawie w tę niedziele będę się widział z kolegą Bartkiem z Gorlic to obgadamy sobie sprawy :> :>[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:12_________________________________________________Jako że powoli zaczyna się robić cieplutko a jest już wiosna i przybywa nowych pomysłów dokonałem kilku modów oraz odświeżyłem zdjęcia bestii :gwizdanie: :gwizdanie: :

SDC10029.jpg

Wyrzuciłem popielniczkę (efekt jak dla mnie :naughty:)

SDC10024.jpg

Gadżety klubowe

SDC10028.jpg

Znalazło się miejsce na wskaźnik doładowania turbo :evil:

Oczywiście BORBET'y doczekały się miejsca na audiloce:

SDC10006.jpg

Kilka zdjęć z wiosennej sesji:

SDC10023.jpg

SDC10036.jpg

SDC10038.jpg

SDC10035.jpg

Póki co to by było na tyle (jak na razie oczywiście) MILE WIDZIANE WSZELKIE OPINIE !! :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyż Maltański do małej felgi i kozy to delikatnie mówiąc nieporozumienie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz jak wywaliles popielniczke.. czym to zaslepiles.. bo ja tez chcialem cos takiego zrobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama popielniczka to jest dwa zatrzaski i wychodzi pieknie całość po czym zastałem kabelki od zapalniczkijest tam parę dziur to kabelki upchałem w jedną z nich a zaślepiłem kawałkiem sklejki obitym eko skórą czarną to była cała zabawa zajeła mi jakieś pół godzinki :kox: :kox: :kox: Jak coś to pisz jakbyś szczegóły potrzebował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym nie modzeniu przy samochodzie postanowiłem coś pomajstrować i oto co wyszło:

Trzeba było zgromadzić parę drobiazgów:

IMGP0049.jpg

IMGP0048.jpg

IMGP0004.jpg

I czas na montaż bajerków:

IMGP0047.jpg

IMGP0008.jpg

IMGP0001.jpg

IMGP0003.jpg

IMGP0007.jpg

Jeszcze wiele pomysłów na modyfikacje jest do zrealizowania ale to już prawdopodobnie w sezonie letnim.... :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...