Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIRride ON BOARD :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Właśnie i tu ciekawostka wybebeszony jest tłumik środkowy, byłem pełen obaw przy wybebeszaniu bo chciałem żeby turbo było bardziej słyszalne a nie ogólne buczenie silnika i jakoś się udało :>

Opublikowano

Sam zastanawiam się nad wywalenie środkowego tłumiaka, jest naprawdę dobrze bez niego :good:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie rzecz biorąc to czekam aż się spalą bo to w końcu jest chińskie (do pół roku) więc jak już żarniki ogłoszą upadłość to wymiana na coś mniej rzucającego się w oczy albo zwykłe żarówki tylko xenon efekt

[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 23:35_________________________________________________

Sam zastanawiam się nad wywalenie środkowego tłumika, jest naprawdę dobrze bez niego :good:

Powiem tak gdybym miał raz jeszcze go wybebeszyć to zrobiłbym to na pewno

ja zrobiłem malutki błąd bo po wywaleniu bebechów została mi w środku rurka nawiercana jak sitko i ja to zostawiłem zamiast zamienić na pełną rurę bez dziur czego powodem było utworzenie się tzw. pudła rezonansowego i przy pewnych obrotach silnika jest słyszalny delikatny pomruk. Mnie to osobiście nie przeszkadza ale dla innych może to być dobre info. :rolleyes:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kolego przyjezdzaj na spotka !!!! :gwizdanie:

Opublikowano

a w jaki sposób wywaliłeś kata rozcinałeś puche czy wydłubałeś??

Opublikowano

Nno ładna :a4fan: ,i przodzik mi się podoba,też będe szedł w tym kierunku,czarne lamy,gril bez znaczka,czarne szyby,fele 18' s-line,może 19',się zobaczy :decayed: autko :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a w jaki sposób wywaliłeś kata rozcinałeś puche czy wydłubałeś??

Ja go rozcinałem ale troche niepotrzebnie bo dobry gruby drut albo jakaś breszka i ten sam efekt bez zbędnego spawania i cięcia naprawdę POLECAM :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 23:10_________________________________________________

kolego przyjezdzaj na spotka !!!! :gwizdanie:

Na następnego pewnie sie juz zjawie ostatnio mi się nie chciało bo późno trochę było ale teraz pewnie się zjawie w tę niedziele będę się widział z kolegą Bartkiem z Gorlic to obgadamy sobie sprawy :> :>[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:12_________________________________________________Jako że powoli zaczyna się robić cieplutko a jest już wiosna i przybywa nowych pomysłów dokonałem kilku modów oraz odświeżyłem zdjęcia bestii :gwizdanie: :gwizdanie: :

SDC10029.jpg

Wyrzuciłem popielniczkę (efekt jak dla mnie :naughty:)

SDC10024.jpg

Gadżety klubowe

SDC10028.jpg

Znalazło się miejsce na wskaźnik doładowania turbo :evil:

Oczywiście BORBET'y doczekały się miejsca na audiloce:

SDC10006.jpg

Kilka zdjęć z wiosennej sesji:

SDC10023.jpg

SDC10036.jpg

SDC10038.jpg

SDC10035.jpg

Póki co to by było na tyle (jak na razie oczywiście) MILE WIDZIANE WSZELKIE OPINIE !! :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Na początek zmieniłbym ten grill, bo teraz jest tragedia :thumbdown: bez znaczka CCCO auto traci na wyglądzie i to znacznie :disgust:

Opublikowano

Krzyż Maltański do małej felgi i kozy to delikatnie mówiąc nieporozumienie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze wpadło kilka zdjęć :

SDC10051.jpg

SDC10053.jpg

SDC10052.jpg

Co do zawieszenia to faktycznie jest koza ale to będę chciał zmienić póki co jest jak jest.

Opublikowano

powiedz jak wywaliles popielniczke.. czym to zaslepiles.. bo ja tez chcialem cos takiego zrobic..

Opublikowano
  • Autor

Sama popielniczka to jest dwa zatrzaski i wychodzi pieknie całość po czym zastałem kabelki od zapalniczkijest tam parę dziur to kabelki upchałem w jedną z nich a zaślepiłem kawałkiem sklejki obitym eko skórą czarną to była cała zabawa zajeła mi jakieś pół godzinki :kox: :kox: :kox: Jak coś to pisz jakbyś szczegóły potrzebował

Opublikowano

no dzieki.. jutro sie zabiore za to.. jak cos to bede pisal..

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dłuższym nie modzeniu przy samochodzie postanowiłem coś pomajstrować i oto co wyszło:

Trzeba było zgromadzić parę drobiazgów:

IMGP0049.jpg

IMGP0048.jpg

IMGP0004.jpg

I czas na montaż bajerków:

IMGP0047.jpg

IMGP0008.jpg

IMGP0001.jpg

IMGP0003.jpg

IMGP0007.jpg

Jeszcze wiele pomysłów na modyfikacje jest do zrealizowania ale to już prawdopodobnie w sezonie letnim.... :evil: :evil:

Opublikowano

wszystko ładnie pięknie :good: ale glebuj chłopaku gablotę bo koza przez duże K

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko na sezon letni już mam rh zw3 zamówione i zawiecha będzie cacy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Radio identyczne jak moje :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko spoko na sezon letni już mam rh zw3 zamówione i zawiecha będzie cacy :kox: :kox: :kox:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:decayed: fajna fajna :) tylko ten sam problem co u mnie, brak gleby :P ale na sezon obowiązkowo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.