Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Problem z temperaturą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam taki problem:

Sprowadziłem audiczkę A4 1.9TDI 115-116 KM silnik o oznaczeniu AJM

Jadąc nawet około 50km auto miało temperaturę max 70stopni, wymieniłem termostat i teraz mam tak że szybko się nagrzewa i jak jadę bez gwałtownego przyśpieszania to jest wszystko oki, temp max 91 stopni, a jak zaczynam go troszkę wyżej kręcić to temp dochodzi do 107 stopni, puszczam gaz i normalna jazda i spada temperatura, termostat z ASO, wymieniłem również pompę razem z rozrządem.

Mechanik mówi żeby wymienić jeszcze raz termostat.

Co myślicie?? Może ktoś się spotkał z takim problemem??

Opublikowano

sprawdz korek zbiorniczka, a uklad sie odpowietrzył, polacza vaga i sprawdz temperature na klimatroniku i na zegarach, sprawdz tez czy niemasz co2 w zbiorniku wyrownawczym

Opublikowano
:kwasny: może być że uszczelka pod głowicą się wysrała
Opublikowano
  • Autor

korek oki, temperatura na vag-u przy wolnych obrotach jak już jest zagrzany 88-91 stopni i przy normalnej jezdzie również, a jak zaczynam troszke bardziej go kręcić to skacze prawie w momencie nawet do 107 na vag-u, podpowiada mechanik że jest walnięty termostat, jest nowy ale może, kto wie.

[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 23:04_________________________________________________dzięki Panowie i Panie za pomoc ;)

j**ane towarzystwo wzajemnej adoracji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

warnwarn.gifHamuj bajere

Opublikowano

dzięki Panowie i Panie za pomoc ;)

j**ane towarzystwo wzajemnej adoracji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po co ten tekst :blink: Myslisz ze Ci ktoś powie dokładna przyczyne usterki w twoim aucie nie widząc auta, rozrzad też wymieniasz przez internet :mysli: pewnie do garbatego tez byś miał pretensje że dzieci miał proste :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

czy ktoś aby nie za dużo dziś wypił :kox:

Opublikowano

korek oki, temperatura na vag-u przy wolnych obrotach jak już jest zagrzany 88-91 stopni i przy normalnej jezdzie również, a jak zaczynam troszke bardziej go kręcić to skacze prawie w momencie nawet do 107 na vag-u, podpowiada mechanik że jest walnięty termostat, jest nowy ale może, kto wie.

[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 23:04_________________________________________________dzięki Panowie i Panie za pomoc ;)

j**ane towarzystwo wzajemnej adoracji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

warnwarn.gifHamuj bajere

Ty Trollu. :vaglogi: tyle że mózgu

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.