Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośny wydech-tylko dla szpanu ?


Gość Faworek

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o samochodach z głosnym wydechem ? bo chyab na dluzsza mete wkurzajace:/a co wy o tym sadzicie ? :no:

Kolego mylisz działy. Ten należy do działu technicznego a Twój post nic konkretnego nie wnosi.

Poza tym co ma wieś do głośnego wydechu?

Temat zmieniony

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku szpan , jedziesz i wszyscy się oglądają. Potem bul głowy jak masz w trasę jechać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy do jakiego samochodu?! w pierdziawkach typy np. "maluch" to by było nie na miejscu, ale w szybkich brykach to co innego.

auto musi mieć parę kucyków żeby wydech dobrze jęczał. poprostu fura musi dobrze wyglądać z taką rurą jak dla mnie może być ;)[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 20:26 _________________________________________________

Na początku szpan , jedziesz i wszyscy się oglądają. Potem bul głowy jak masz w trasę jechać ;(

popieram. na dłuższą mete nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wieś w aucie które ma służyć do zwykłej jazdy po mieście i w trasy... Chyba że jakieś auto o sportowym charakterze :) ale bez przesady z tym dźwiękiem. Jedziesz spokojnie a tu jakby F16 ci leciał nad dachem, patrzysz w lustro a tam polonez zagazowany <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem sportowy wydech w BMW 320 i powiem ci że na początku było fajnie, fajne basowe brzmienie i wogóle, ale tylko do momentu gdy miałem długą trasę(1600km) :wallbash:

po jakiś pięciu godzinach jazdy łeb chciało mi rozerwać :thumbdown:

powiedziałem sobie że więcej takiego czegoś nie zamontuje!

jakąś ładną końcóweczkę to jeszcze można ale sportowy wydech odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...