Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sławek ,dzięki za towarzystwo:hi:

am13.jpg

Opublikowano

Wzajemnie:hi:

Opublikowano
  • Autor

Zlewa się ten znaczek...:facepalm:

am038.jpg

Opublikowano

eee tam, wrzucisz grill od esy i będzie ok.

Bardziej martwił bym się czornymi klamkami :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam...

Bieszczady vol.3:grin:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Wiem wiem... koza.... tył aż się prosi o jakiś sensowny dystans.....

image.jpg

Opublikowano

ładnie autko się prezentuje :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajne mody gratki,troche czasu jak i kasy poszło na dobre.Te dystanse jak piszesz,deseczka do felgi i mierzymy.:)Bezawaryjności :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

IMAG0553.jpg

Opublikowano

siema koleżko sam te swoje lampy rozebrałeś tzn. klosz od obudowy bo chcę sam zrobić smokedy bez bixenonu

Opublikowano
  • Autor

Robil je Gwerty, ale rozbieralem jedną tez.

Opublikowano
:przebiegly:

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

http://s7.postimg.org/9i6aigq53/IMAG0553.jpg

Pani w okienku myślała że wysyłam małą gitarę :polew:

Opublikowano

Mam taką samą doniczkę :grin:

Zgaduję, że to rozpórka :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Si, to rozpóreczka, teraz ją lekko przerobić, dorobić dolną i można zakładać:wink:

A tak przy okazji:

Krycha:hi:

PICT4286.jpg

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Plastyki malowales? Jak tak to czym? I podsufitke? Fajnie wygląda to. Tylko powiedz jak ocaliles oznaczenia na przycisksch lampki malując ja?

Opublikowano
  • Autor

Plastiki: jedna warstwa, potem ostry nożyk i drapałem, kolejna warstwa i drapanie i tak zrobiłem 3 cią warstwe

lampka_2.jpg

lampka_1.jpg

a sufit oklejałem

image.jpg:wink:

Opublikowano

Ładnie ci wyszło na żywo pewnie robi wrazenie

Opublikowano
  • Autor

Bałem się że lampka będzie sie rysować ale odziwo nie. KLawisze są cacy, jak zaraz po malowaniu. Najbardziej jestem zadowolony z sufitu bo udało mi się bez fałdek naciagnąć materiał:wink:

Opublikowano

Sufit czym oklejałeś?

Zapodaj jakieś foty większe tych plastików malowanych :D

Ps. lampy sam malowałeś??? bo chyba cie zatrudnie do malowania moich :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lampy, jak chcesz to możemy się gdzieś ustawić i sobie możesz podmienić i zobaczyć jak by wyglądały u Ciebie. Lampy robił Gwerty. Generalnie chyba będę się ich pozbywał:decayed:

Materiał kupiłem w Krasnem, w hurtowni z tkaninami samochodowymi. Co do plastików to jak wyżej. Ustawimy się gdzieś to obczaisz sobie:wink:

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 22:02 ----------

No, rozpórka odświezona i zamontowana, jutro będę rezał dolną:wink:

---------- Post dopisany 04-03-2014 at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 15:40 ----------

"Delikatna" zmiana:

było

rodek_bro.jpg

jest:

rodek_1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.