Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy bixy wlatują?? :decayed:

Opublikowano

no i pieknie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bixy wlecą razem z instalacją do samopoziomowania:wink:

Opublikowano

Aaa, spoko. Mam nadzieję, że fotki coś Ci pomogły, wiem, że miałem jeszcze Ci zrobić jak kręciłem gwintem, ale było tak gorąco, że chciałem najszybciej skończyć i uciec do pokoju z klimą :decayed:

Opublikowano
oj tam.. do fajności jej duuuuuuuużo brakuje :)

---------- Post dopisany 30-07-2012 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2012 at 17:14 ----------

Wieki tu nie zaglądalem a troszkę się

zmieniło:wink:

Oczekiwana paczka

http://s10.postimage.org/88szojm9x/3ada80f4fbb17bf6gen.jpg

a w środku:

http://s16.postimage.org/p69rw4d69/27464159a6a0e011gen.jpg

walczyłem troche z odstajaca tapicerką...

http://s14.postimage.org/pyvs4mazh/356545a389f58c22.jpg

BiXenony:decayed: Dzieki KAJU

http://s10.postimage.org/gon5jseit/fb38d19916c1563fgen.jpg

Białe kierunki

http://s10.postimage.org/709pgnjph/c6d0331748efeb2cgen.jpg

Zbiorniczke:

http://s7.postimage.org/4vsnofjfr/7a7dec76fad8de9fgen.jpg

Dawca guzika..................

http://s15.postimage.org/ka7ke04av/5a3bc790b31b5680gen.jpg

wiem wiem wiem wiem wiem......

http://s7.postimage.org/43ul2z4mf/130e72ef9b2cab9agen.jpg

:decayed:

http://s18.postimage.org/qky2mjqph/03b3a3e902af98fcgen.jpg

Guzik to rozwiązanie chwilowe....

moje lampiszony poszły z drugiej ręki. niech nadal dobrze służą

Opublikowano

za***iście zapakowana paczka :grin::decayed:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

chodzi Ci o zderzak? było dobrze, w jednym miejscu było przetarcie od złego transportu i kapke ucierpiałzderzak no ale trudno.... nie moja ani Twoja wina:wink:

---------- Post dopisany 27-03-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2012 at 21:14 ----------

Dawno tu nie zaglądałem....:facepalm: Coś tam się delikatnie zmieniło:decayed:

Nowa VS stara..

e3cc0561cfb5f7f8gen.jpg

f637de073ad4eec2gen.jpg

597b1b437e621863gen.jpg

Myślałem żeby dać jeszcze lampke poliftową tą nad głowami pasażerów i jakoś próbować wypchnąć materiał ale zrezygnowałem:whistling:

No i w końcu odwiedziłem lakiernika, wpadło duże prawe lusterko, na montaż czekają poliftowe słupki w połysku i chce dac jeszcze poliftowe ramiona wycieraczek.

8f73d7c48fed0411gen.jpg

9fc87bb967283547gen.jpg

Miałem zamiar przemalować lampy ale chyba jednak tak zostanie, a zmienię same klosze.

Opublikowano

ladny froncik sie zrobil :)

widze podobne auto do mojego :)

Opublikowano

odrazu inne auto z frontu:wink: , mlodsze:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Sławku, ale jeszcze daleko droga mnie czeka...

Opublikowano

Powoli do celu, ramka z grila w czern?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Się kurcze właśnie zastanawiam:eusathink:

Prezent od kobiety:kox:

717724b52d94c0e9.jpg

Opublikowano

Ty kobieta niech lepiej kupi scyzoryk:decayed: ale lepszy brelok niz nic:grin:

Opublikowano
  • Autor

Wiem:wallbash:Grill lepiej folią czy malować?

Opublikowano
Wiem:wallbash:Grill lepiej folią czy malować?
folia trwalsza a jak pomalujesz robia sie odpryski, mi dopiero za 4 razem nie zrobily sie odpryski
Opublikowano
  • Autor

Przypuszczam że wystarczy mi kawałek 90 x 30

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

HIT!!! OKLEINA FOLIA CZARNY MAT NA SŁUPKI 90x50 (3066865485) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:eusathink:

Opublikowano

w RESGRAP czy jakos tak w Rzeszowie kupisz jaka folie chcesz i do lamp i na czarna ramke

Opublikowano

Moje ex lampy, czyli +5PS i 10Nm :decayed: bardzo ładnie się robi, może klosze spróbuj spolerować? Nie gadaj, że jeszcze moje postojówki tam świecą? :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

kloszom nic nie pomoże, jeden już mam. POlerowałem kilka razy i nic. tak jakby plastik był zniszczony w środku tzn sam w sobie, bo wewnątrz lampa jest gładka. Się zastanawiam jeszcze czy nie zrobić lamp w taki sposób jak ma SWIR88 zrobione.

Tak Karol, jeszcze Twoje postojówki świecą ale już kupiłem białe:wink:

---------- Post dopisany 28-06-2013 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 20:51 ----------

Mały up:banan:

Niby nic a cieszy:decayed:

IMAG0275.jpg

Opublikowano
kloszom nic nie pomoże, jeden już mam. POlerowałem kilka razy i nic. tak jakby plastik był zniszczony w środku tzn sam w sobie, bo wewnątrz lampa jest gładka. Się zastanawiam jeszcze czy nie zrobić lamp w taki sposób jak ma SWIR88 zrobione.

Tak Karol, jeszcze Twoje postojówki świecą ale już kupiłem białe:wink:

---------- Post dopisany 28-06-2013 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 20:51 ----------

Mały up:banan:

Niby nic a cieszy:decayed:

http://s21.postimg.org/955nfje1i/IMAG0275.jpg

Te postojówki trochę godzin prześwieciły u mnie i w Niemczech jeszcze, także tego :decayed: a mod fajny - szkoda, że zegar analog, a nie cyfra, no ale zawsze to już przyjemniej dla oczu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.