Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Licznik szwankuje


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niestety u mnie jednak problem jest troszeczkę inny niż w opisywanym wyżej przypadku tzn wskazówka nie zatrzymuje się na zerze tylko ciut wyżej i w tedy przy ponownym odpaleniu drga jakby próbuje się wyzerować i nie działa.

Zastanawia mnie jednak co ma temperatura do działania i niedziałania licznika.

Rozbierałem licznik ostatnio i rozebrałem nawet ten silniczek od prędkościomierza tzn wyskoczyły mi trybka i ośka od wskazówki i nie widziałem nic nadzwyczajnego poza tym że ktoś już wymieniał lub poprawiał luty na silniczkach. Po tym ostatnim grzebaniu miałem raz przypadek że wskazówki nie działały po odpaleniu i w czasie jazdy przy konkretnym depnięciu (wysokie obroty) liczniki zaczeły działać czego wcześniej nigdy nie było - jak działały to działały a jak nie to nie. Pewnie ma to związek z tym że rozebrałem silniczek.

Niewiem jak on działa skąd wie (czy nie wie ) że się wyzerował - czyżby tylko dlatego że ośka od wskazówki w silniczku oprze się o ogranicznik?

Chyba poszukam używki w internecie. Nie mam immo wiec przy liczniku od 1.8 powinno być plug &play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomózcie ten licznik mnie dobije przy wilgoci zazwyczaj rano na zimnym silniku zegary działaja a jak odpale przejade kawalek i zgasze to po ponownym odpaleniu wskazowka obrotomierza zaczyna drgac i juz nie dzialaja zegary komputer nic nie pokazuje nawet po kasacji bledow myslalem ze to czujnik na skrzyni wymieniłem i wraz to samo nawet podpiąłem zegary od anglika wtedy było na odwrot predkosciomierz drgał moj znajomy ma identyczny problem. licznik juz rozbierany byl i sprawdzany wygladał na wporzadku. pomozcie z góry dzieki[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 23:32_________________________________________________a i słyszałem ze tak liczniki siadaja najczesciej jak sie rozładuje akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...