Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Przełącza sie na pb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Panowie mam pytanko gdy jest mróz przeloncza mi sie na benzyne ale tylko powyrzej 4,5 tys.Jak jest cieplo wszystko jest ok

Opublikowano

u mnie przy 3-4 tyś też cewka u mnie pada jedz do gazownika i niech sproboje podpiąć pod coś innego liczenie obrotów jak nie pomoże to szukaj cewki ja powoli szukam :)

Opublikowano
  • Autor

ale jak by cewka padala to jak jest cieplo tez by przełanczal a nie przełancza

Opublikowano

Witam.Panowie mam pytanko gdy jest mróz przeloncza mi sie na benzyne ale tylko powyrzej 4,5 tys.Jak jest cieplo wszystko jest ok

ja stawiam na wtryski lub parownik, te dwie rzeczy wymieniał szwagier jak miał takie same objawy

Opublikowano

Reduktor nie wyrabia Ci termicznie i dlatego odłącza. Powodów może być kilka. Pierwszy - spadek temperatury reduktora przy zwiększonym zapotrzebowaniu na gaz. Do sprawdzenia podłączenie obiegu wody, czystość wymiennika ciepła w reduktorze, sam reduktor, czyli jego typ. Powód drugi podobny, ale wynikający z czujnika temperatury gazu, może być za zimny gaz, bo reduktor go nie nagrzewa. Trzeba sprawdzić ustawienia w centrali LPG i obniżyć temperaturę min. gazu na 0 stopni. Tu jednak może powstać problem z szarpaniem, nie wiem jakie masz wtryskiwacze.

Opublikowano
  • Autor

najlepiej jak odstawie do gazownika,instalacja jest jeszcze na gwarancji wiec niech robi ma byc dobrze za to wkoncu zaplacilem

Opublikowano

Ile masz płynu chłodzącego ??? Sprawdź i dolej jak brakuje ponieważ jeżeli nie ma takiego stanu płynu jak trzeba to nie ma odpowiedniego grzania i dlatego przełącza na PB awaryjnie żeby nie zmroziło reduktora...

Opublikowano
  • Autor

stan plynu jest ok

Opublikowano

Witam.Panowie mam pytanko gdy jest mróz przeloncza mi sie na benzyne ale tylko powyrzej 4,5 tys.Jak jest cieplo wszystko jest ok

dzieje sie tak od samego poczatku??

jaka instalka?? jaki reduktor??

Opublikowano
  • Autor

stag 300,reduktor sirocco a dzieje sie tylko jak jest powyrzej -10st[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:59_________________________________________________dodam jeszcze ze na tej instalacji jest przejechane 25tys filtry wymieniane co 10tys

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.