Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ocena i opinia


kamik1988

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

chcialbym zasiegnac informacji o audi a4 b6 2.0 turbo benzyna. Czy moze ktoś z użytkownikow miał do czynienia z takim silnikiem.??interesuje mnie jego finasowa strona eksploatacji oraz spalanie, a także czy instalacja lpg w takim silniku bedzie pozytywnie sie sprawdzac??

z gory dziekuje za wszelkie informacje

Pozdrawiam

kamik1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 nie było 2.0T tylko 1.8T

silniki o mocy: 150, 163 i 190kM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 nie było 2.0T tylko 1.8T

silniki o mocy: 150, 163 i 190kM

Kolego to auto ma w dowodzie ma 141kW i to na pewno jest 2.O audi a4 b6,i wlasnie zastanawiam sie nad jego kupnem i zbieram informacje na jego temat[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:07_________________________________________________dodam ze ato 6lat przyjechalo z GB, i zostalo przerobione na "polska wersje".tzw "przekładka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz foto wlepki z bagaznika?

mozliwe ,że silnik auta jest po przeróbkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro postaram sie zrobic fotke tej nalepki, to może cos to wyjasni...poki co dzieki za pomoc i bede zobowiazany o inne wszelkie informacje po odnalezieniu nalepki, bo sam nie chce podjac decyzji co do kupna tego auta z takim motorem bo jestem troche przyzielony :embarrassed:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taka mocą to nawet wujek google sobie nie radzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 nie było 2.0T tylko 1.8T

silniki o mocy: 150, 163 i 190kM

Kolego to auto ma w dowodzie ma 141kW i to na pewno jest 2.O audi a4 b6,i wlasnie zastanawiam sie nad jego kupnem i zbieram informacje na jego temat[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:07_________________________________________________dodam ze ato 6lat przyjechalo z GB, i zostalo przerobione na "polska wersje".tzw "przekładka".

141 kW (190 KM) ma właśnie B6 1.8t BEX ,silniki o tej mocy byly montowane do a4 między rokiem 2002- 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbys kolego ocenil ten silnik1.8 turbo gdyby jednak okazało sie ze jest tam cos majstrowane??warto go zakupic??tylko ze auto z tylu tez ma oznaczenie 2.0

ale co tam ma być majstrowane-w B6 nie było 2,0 uturbionego były 2,0-130 koni i 2,0 FSI 150 konne,a jeśli chodzi o 1,8T-to przeczesz Forum Koleżko-jest tego lektury na ładnych kilka wieczorów,mógł byc swap na jakis 2,0TFSi z B7-bo takie tam szły,ale w uk nikt nie bawi sie w swapy silników,na bloku silnika,z przodu masz wybity kod silnika,wlepka w bagażniku,koło koła zapasowego w sedanie ,pod kanapą w Avancie,no i w książce serwisowej na pierwszej stronie-też jest wlepa

,a jeśli ma tylną klapę z napisem 2,0 i brak wlepy w bagażniku-to może wskazywać,że dostał porządnie w d*pę i złożyli jeden z dwóch -spotkałem taki przypadek w UK-brak wlepki i spaw-wyglądał na profi robotę,ale otworzyłem swój bagażnik,porównaliśmy-i wszystko było jasne,

za bardzo im sie nie chciało ukryć tego pozostawiając npis 2,0 ,do tego przekładaniec,ze spawaną ścianą-ja bym się temu bliżej przyjrzał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbys kolego ocenil ten silnik1.8 turbo gdyby jednak okazało sie ze jest tam cos majstrowane??warto go zakupic??tylko ze auto z tylu tez ma oznaczenie 2.0

ogólnie silniki 1.8t to bardzo udane konstrukcje ,jednak tak jak kolega wcześniej radzilbym sie temu dokładniej przyglądnąć ,bo to bardzo dziwna sprawa z tą pojemnością w dowodzie ,utrzymując że jest to silnik z turbo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

chcialbym zasiegnac informacji o audi a4 b6 2.0 turbo benzyna. Czy moze ktoś z użytkownikow miał do czynienia z takim silnikiem.??interesuje mnie jego finasowa strona eksploatacji oraz spalanie, a także czy instalacja lpg w takim silniku bedzie pozytywnie sie sprawdzac??

z gory dziekuje za wszelkie informacje

Pozdrawiam

kamik1988

Jak to auto wygląda?

Czerwony sedan z klapą USA? Widziałem takie auto, w okolicach Radomia.

Byłem bardzo zdziwiony znaczkiem na tylnej klapie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jednak doszukalem sie tel nalepki, i jest tam 98kW, a w dowodzie jest wbite 141kW, wie ktos czym taka róznica może byc spowodowana?? czy to moze byc blad w tlumaczeniu dokumentów??jest to silniki 2.o benzyna, czy ktos moglby ocenic ten silnik??interesuje mnie głownie jego spalanie oraz funkcjonowanie na lpg-czy nie ma z tym adnych problemów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sa takie anomalie w papierach to ja bym omijał akurat ten egzemplarz tyle Ci powiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...