Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja granatowa niunia [sesja 4.1.2008]


lukaz_86

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygladala zaraz po 3 godzinnej podrozy do nowego domu. ssl22092xt1.th.jpg

Nastepnego dnia przyszedl czas na doprowadzenie jej do malego porzadku, zdjecie tego co nie potrzebne...

tutaj jeszcze z brewkami i wszystkimi sreberkami:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/551b35cd5c2a820e.html

tutaj w trakcie prac nad zdejmowaniem...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f60839986dc3a2d3.html

ssl22115ju5.th.jpg

a tutaj juz po:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a11fcb8e0bc5e2a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7fff7fca2a0d0dd.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12dafe1e5a26eec8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/931b92b94058a40e.html

wycieraczki tez zostaly juz wymienione, ale nie mam aktualnej fotki ;)

Co do samego autka. Silnik 1.8, rocznik 98, przejechane 95 tys mil czyli ok. 160 tys km.. posiadam je od 2 tygodni, (wczesniej przez 2 miesiace jezdzilem punto II wiec skok spory ;)) Wady, ktore do tej pory zauwazylem.. przednei zawieszenie zaczelo postukiwac podczas skrecania przy malych predkosciach i chyba katalizator jest chory.. bo wydaje delikatny metaliczny dzwiek podczas przyspieszania, ale wszystko zostanie zweryfikowane jak tylko wpadnie troche wiecej kaski. Jak narazie i tak jestem zadowolony :>

Plany: doprowadzenie wszystkiego jest chore do stanu mozliwie najlepszego

obnizenie zawieszenia 30-40mm

maly upgrade audio, wygluszanie drzwi, zmiana glosnikow itp.

moze delikatne przyciemnienie szyb..

Stage 2 > po zdjeciu wszystkich sreberek i zalozeniu bialych kierunkow:

2003602365126350160_th.jpg 2003671010067534956_th.jpg

obserwatorzy sesji :D2003656137972370423_th.jpg

2000414859246589258_th.jpg 2000498241145779255_th.jpg 2000436479966386014_th.jpg

i na koniec szczesliwy wlasciciel, na codzien nie nosze dresow ani nim nie jestem, zakladam je tylko jak robie cos przy samochodzie :E

2000419489018204939_th.jpg

update 3:

nowiutki mieszek zagoscil w miesce starego, troche nerwow kosztowalo mnie zakladnie, ale efekt jest super :rolleyes:

ssl22604vi8.th.jpg ssl22613wd8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Bardzo ładna :a4fan:

Ciekawy kolor.

Dobrze zrobiłeś pozbywając się tych "chromów" i brewek.

Ja bym jeszcze pozbył się tej listwy z tylnej klapy

Wymień jeszcze mieszek zmiany biegów, lekka gleba i będzie git :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze pozbył się tej listwy z tylnej klapy

Wymień jeszcze mieszek zmiany biegów, lekka gleba i będzie git :th:

no kolorek naprawde super , no i dobrze że bozbyłes sie stylowych BLINK BLINKÓW heheheh , teraz tylko tak jak piszez gleba i bedzie już fajnie , ja narazie czekam na paczke z PL z glebą , felami i xenonem :P

troche boje odrywac sie ta listwe z tylnej klapy bo jak odrywalem ta mniejsza, ktora byla na dolnej krawedzi klapy.. okazalo sie, ze powstaly tam male babelki z rdza pod lakierem i niezbyt ladnie to odeszlo wraz ze sreberkiem.. teraz trzeba do lakiernika i conajmniej 50 juro, zeby to polakierowac..

@ Fishbone

ile obnizasz swoja niunke? i jakie zawieszenie kupiles? podaj jakies namiary, moze tez sie zdecyduje.. oplaca sie importowac z polski? bo koszta wysylki jednak sa spore na wyspe ;)

btw. moze kiedys jakis maly spocik w irlandii? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, tylko masz kierownice, nie po tej stronie co my wszyscy.... :polew: :polew: :polew: nie zauważyłeś??? :polew: :polew:

A tak serio, to bardzo mi sie podoba... Ja bym na Twoim miejscu nie ściągał brewek, ładnie wyglądały do całości... Kolorek też fajny... Ładna felga ALU minimum 17" poprawi zdecydowanie wygląd... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze pozbył się tej listwy z tylnej klapy

Wymień jeszcze mieszek zmiany biegów, lekka gleba i będzie git :th:

no kolorek naprawde super , no i dobrze że bozbyłes sie stylowych BLINK BLINKÓW heheheh , teraz tylko tak jak piszez gleba i bedzie już fajnie , ja narazie czekam na paczke z PL z glebą , felami i xenonem :P

troche boje odrywac sie ta listwe z tylnej klapy bo jak odrywalem ta mniejsza, ktora byla na dolnej krawedzi klapy.. okazalo sie, ze powstaly tam male babelki z rdza podlakierem i niezbyt ladnie to odeszlo wraz ze sreberkiem.. teraz trzeba do lakiernika i conajmniej 50 juro, zeby to polakierowac..

@ Fishbone

ile obnizasz swoja niunke? i jakie zawieszenie kupiles? podaj jakies namiary, moze tez sie zdecyduje.. oplaca sie importowac z polski? bo koszta wysylki jednak sa spore na wyspe ;)

btw. moze kiedys jakis maly spocik w irlandii? :D

co do gleby to kupiłem -30 springi Eibacha do 17" Avusów bedzie jak ulał :P co do zakupów, to ja wszystko importuje sobie z Pl nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej , felgi tez z pl :) paczka 50kg kosztuje 300zł więc naprawde dramatu niema ( no prawie wsystko bo przekładnie kierowniczą kupiłem tutaj w ir :) ) co do używek to mało jest tu miejsc do szukania pare szrotów i tyle irlandzki ebay praktycznie nieistnieje :/ (co nieznaczy że niemożna tam czasem trafić czegos w normalnej cenie :) ) a nówki maja tu bardzo drogie

Bardzo ładna, tylko masz kierownice, nie po tej stronie co my wszyscy.... :polew: :polew: :polew: nie zauważyłeś??? :polew: :polew:

Eeee tam ,to ty niezauważyłeś że my mamy po prawej a tylko ty po lewej ??? nowa moda na 2008 :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladniutka niunia!przyciemnisz szybki,pojdzie troszke nizej do ziemi i bedzie super!swietny zakup!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gleby to kupiłem -30 springi Eibacha do 17" Avusów bedzie jak ulał :P co do zakupów, to ja wszystko importuje sobie z Pl nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej , felgi tez z pl :) paczka 50kg kosztuje 300zł więc naprawde dramatu niema ( no prawie wsystko bo przekładnie kierowniczą kupiłem tutaj w ir :) ) co do używek to mało jest tu miejsc do szukania pare szrotów i tyle irlandzki ebay praktycznie nieistnieje :/ (co nieznaczy że niemożna tam czasem trafić czegos w normalnej cenie :) ) a nówki maja tu bardzo drogie

trzeba bedzie tak zrobic, jak tylko wpadnie troche kaski kupie zawieszenie w pl i poprosze o wysylke do irl, moze przy okazji pare innych czesci ;)

Poprzednicy wszystko juz powiedzieli, a ja bym jeszcze spoiler zdjal bo kicha troche a tak poza tym to ladny kolor

spoiler, dla mnie nie przeszkadza, a zdjecie jego to duzo zabawy.. trzeba zakleic dziury, malowac klape.. narazie brak funduszy, a zreszta az tak zle nie wyglada :naughty:

chce kupic ori podlokietnik, bo ten co teraz jest (jakis ebajowski) to uniwersalny i za bardzo nie podoba mi sie.. za to taki wyglada schludnie, tylko czy nie bedzie mi 'latal' we wnetrzu, wszystko ladnie spasuje?

http://allegro.pl/item282163290_vw_passat_b5_audi_a4.html

edit. zapomnialem o linku ;)

Dopisany: 09 Grudzień 2007, 17:09 [/size]_________________________________________________najnowsza sesja w pierwszym poscie, zdjete zostaly wszystkie zbedne naklejki i zalozylem chromowane kierunki po bokach.. :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 19:26 _________________________________________________maly dodatek we wnetrzu, znacznie poprawil sie wyglad :naughty: zdjecia w pierwszym poscie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...