Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja Audiówka


Nemek20

Rekomendowane odpowiedzi

No śliczna..........nic więcej jej nie trzeba ( z wyjątkiem mocy).Można wiedzieć czym kolega ja obniżał i ile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego

Dobrze zauwazyłes że jest obniżona i utwardzona ale nie powiem o ile bo już taką kupiłem 2 miesiace temu. Wiem że w najniższym punkcie na przednim zderzaku do ziemi ma 14cm[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 17:53 _________________________________________________ Tak samochód wygląda odrazu młodziej gdyż jest po lifcie. Nowe swiatła tył(hella) przód(soczewka) grill( gruby chrom) fele 17" od a6 opony 225/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemek20 mylisz sie. Twoj samochod nie jest po lifcie. Tylko posiada od niego czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje kolego nie jest po lifcie ale mam moja furke od niedawna i jeszcze dokładnie nie wtopiłem sie w temat A4. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemek20 ale to i tak nie zmienia faktu ze pieknie wyglada.. :th: i za bardzo nie ma juz co zmieniac. Najwyzej lekko szybki ciemniej.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna seria ... fajnie ze zrobiona na polfitowe a4... do pelni szczescia brakuje zderzaka poliftowego przedniego i zdjecia tego szpecacego haka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym dodal jeszcze listy chromowane wokól szyb, co do haku sa + i -

Ogolnie bardzo ładna :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna! Ale ja bym te ramki co masz pod tablicami rej. wyrzucił i zakupił klubowe :thumbup: Bo te troszkę mi nie pasują :tongue4: Poza tym tak jak koledzy mówią hak można wyrzucić i ja tu bym widział przedni zderzak od S-a, gdybyś go zamontował to w całości będzie super efekt! Ładna sztuka Ci się trafiła, praktycznie nie musisz myśleć o zmianach jakie nie dają spać innym klubowiczom :decayed: Pogratulować :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień gril na S4 lub RS4 i pomaluj go na czarno-super efekt!! tak to ładna furka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze jedno lusterko masz srebrne a drugie w kolorze nadwozia

hehe czyzby niezdecydowanie ?

zostaw te albo te :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze jedno lusterko masz srebrne a drugie w kolorze nadwozia

hehe czyzby niezdecydowanie ?

zostaw te albo te :)

prawda.. jedno jest w chromie.. ale drugie to ochydne czarne....

zmień sobie albo w kolorze nazwozia albo wsadz chrom jak radzi Nowak_zg

a pozatym ładnie sie prezentuje..

Ja tez chce mieć takie światełka (przód) jak TY :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lustereczkach mam nakładki w kolorze chromu tylko na pierwszych 2 zdjeciach jeszcze nie miałem ich założonych ponieważ zdjecia robiłem wczesniej.Podobnie jest z hakiem który już zdemontowałem co widac na trzecim zdjeciu.

Wielkie DZIĘKI za Wasze rady jak bedzie troszke kwoty to napewno jeszcze cos zrobie przy mojej "A czwóreczce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolorek autka,felusie i soczewki.ja poluje na takie alu i soczewki (jak wiesz gdzie mozna dostac tylko orginalne) mogą być uzywki do daj znać na priv. gratuluje nowego autka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...