Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nemek20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nemek20 obserwuje zawartość 2.0TDI
  2. Nemek20 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  3. Nemek20 odpowiedział(a) na sebco temat w Audi A4 B5
    Juz czaje o co chodzi u mnie zaciski nie maja tych plastikowych ograniczników tylko metalowe Czyli jednak dobrze złozylem swoje, dzieki za info Pozdrawiam
  4. Nemek20 odpowiedział(a) na sebco temat w Audi A4 B5
    Tak Kolego Dev chodzi mi dokladnie o to zdjecie, moze to jak odwrotnie zalozylem ta sprezyne u mnie jest załozona dokladnie tak samo jak w tym linku na pierwszym zdjeciu http://allegro.pl/zacisk-hamulcowy-tyl-passat-b5-tylny-audi-a4-a6-i4679233937.html . Moze sa dwa rodzaje tych zasicków?? Chodzi w skrocie o to ze jak zaloze sacisk na jarzmo to sprezyna jest do dolu a w Twoim przypadku bedzie do góry (musisz sobie wyobrazic jak jest zamontowany zasick na aucie ) Pozdwawiam
  5. Nemek20 odpowiedział(a) na sebco temat w Audi A4 B5
    Kolego Dev mam pytanie, poniewaz wlasnie jestem na etapie regeneracji tylnych zaciskow czy przypadkiem odwrotnie nie zamontowales sprezyny w tym zacisku na zdjeciu?? Pozdrawiam
  6. ok jutro to wszystko zdemontuje bo nie wiem czy bede wysyłał czy pojade osobiscie z kierownica dzieki za info
  7. ok dzięki czyli oddaje kierownice do obszycia z całym tym ustrojstwem wewnatrz fajery typu kable plytka ?
  8. Witam wszystkich Chcę oddac fajere do obszycia w zwiazku z tym muszę ją zdemontować - odkręciłem poduszkę - odłączyłem kabel od poduszki - odkręciłem kluczem 24 nakrętke od wieloklinu zeby wyjąc kierownice zostały mi dwa kabelki takie jak na zdjęciu poniżej (Foto z forum) Uploaded with ImageShack.us Pytanie : jak je odłączyć i wyjąc kierownice?
  9. myślałem nad radiem z mp3 ale mi osobiście bardziej odpowiada ori radio wkomponowane w deskę -- mimo że to antyk niech bedzie jak helmuty chciały we wtorek facet przywiezie mi zmieniarkę kosz montażowy do sedana i kabel więc powoli składam graty tyle że to komplet pasujący do concerta więc będe musiał takiego radia poszukać (początkowo miała być delta i odpowiednia do niej zmieniarka) [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:58_________________________________________________ Qrw.. napisałem z konta brata
  10. No no no pierwszy spocik w Zamojskim Grodzie za nami Mam nadzieje ze na nastepnym bedzie wieksza frekwencja Było zimno ale było warto sie pojawic i poznac.... Teraz czekam na nastepny.....
  11. Wiatm Też chciałbym zamonować ori radio na Cd ale widocznie w modelach przed liftowych jest wiele komplikacji
  12. Może byc ale nie ma rewelacji, musisz jeszcze nad paroma rzeczami popracowac
  13. Ładna furka, kolorek mi sie podoba ale chyba jeszcze nic w niej nie zmieniałes... przydałoby sie zmienic kilka rzeczy :th:
  14. Fajna furka tylko czegos jej brakuje moim zdaniem na wiosne koniecznie jakies fajniejszy felunek i swiatełka by sie przydały jakie lepsze (soczeweczka) :th:
  15. Na lustereczkach mam nakładki w kolorze chromu tylko na pierwszych 2 zdjeciach jeszcze nie miałem ich założonych ponieważ zdjecia robiłem wczesniej.Podobnie jest z hakiem który już zdemontowałem co widac na trzecim zdjeciu. Wielkie DZIĘKI za Wasze rady jak bedzie troszke kwoty to napewno jeszcze cos zrobie przy mojej "A czwóreczce"
  16. Moze i masz racje kolego nie jest po lifcie ale mam moja furke od niedawna i jeszcze dokładnie nie wtopiłem sie w temat A4. POzdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.