Treść opublikowana przez Nemek20
-
Słaby hamulec lewy tył
Juz czaje o co chodzi u mnie zaciski nie maja tych plastikowych ograniczników tylko metalowe Czyli jednak dobrze złozylem swoje, dzieki za info Pozdrawiam
-
Słaby hamulec lewy tył
Tak Kolego Dev chodzi mi dokladnie o to zdjecie, moze to jak odwrotnie zalozylem ta sprezyne u mnie jest załozona dokladnie tak samo jak w tym linku na pierwszym zdjeciu http://allegro.pl/zacisk-hamulcowy-tyl-passat-b5-tylny-audi-a4-a6-i4679233937.html . Moze sa dwa rodzaje tych zasicków?? Chodzi w skrocie o to ze jak zaloze sacisk na jarzmo to sprezyna jest do dolu a w Twoim przypadku bedzie do góry (musisz sobie wyobrazic jak jest zamontowany zasick na aucie ) Pozdwawiam
-
Słaby hamulec lewy tył
Kolego Dev mam pytanie, poniewaz wlasnie jestem na etapie regeneracji tylnych zaciskow czy przypadkiem odwrotnie nie zamontowales sprezyny w tym zacisku na zdjeciu?? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jak odłączyć te kable od kierownicy? FOTO
ok jutro to wszystko zdemontuje bo nie wiem czy bede wysyłał czy pojade osobiscie z kierownica dzieki za info
-
[ALL B5] Jak odłączyć te kable od kierownicy? FOTO
ok dzięki czyli oddaje kierownice do obszycia z całym tym ustrojstwem wewnatrz fajery typu kable plytka ?
-
[ALL B5] Jak odłączyć te kable od kierownicy? FOTO
Witam wszystkich Chcę oddac fajere do obszycia w zwiazku z tym muszę ją zdemontować - odkręciłem poduszkę - odłączyłem kabel od poduszki - odkręciłem kluczem 24 nakrętke od wieloklinu zeby wyjąc kierownice zostały mi dwa kabelki takie jak na zdjęciu poniżej (Foto z forum) Uploaded with ImageShack.us Pytanie : jak je odłączyć i wyjąc kierownice?
-
[ALL B5] [ALL] Powtót do ori instalacji z radiem gamma -- Rozwiązane
myślałem nad radiem z mp3 ale mi osobiście bardziej odpowiada ori radio wkomponowane w deskę -- mimo że to antyk niech bedzie jak helmuty chciały we wtorek facet przywiezie mi zmieniarkę kosz montażowy do sedana i kabel więc powoli składam graty tyle że to komplet pasujący do concerta więc będe musiał takiego radia poszukać (początkowo miała być delta i odpowiednia do niej zmieniarka) [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:58_________________________________________________ Qrw.. napisałem z konta brata
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No no no pierwszy spocik w Zamojskim Grodzie za nami Mam nadzieje ze na nastepnym bedzie wieksza frekwencja Było zimno ale było warto sie pojawic i poznac.... Teraz czekam na nastepny.....
-
Nowy portal motoryzacyjny właściciela Audi A4
sorry ale to bida
-
[ALL B5] Czy To jest radio Concert Cd ?
Wiatm Też chciałbym zamonować ori radio na Cd ale widocznie w modelach przed liftowych jest wiele komplikacji
-
[B5 AFN] ---Mój Bordziuch---
Może byc ale nie ma rewelacji, musisz jeszcze nad paroma rzeczami popracowac
-
[B5 AEB] malenstwo
Ładna furka, kolorek mi sie podoba ale chyba jeszcze nic w niej nie zmieniałes... przydałoby sie zmienic kilka rzeczy :th:
-
[B5 AHU] Moja Ślicznotka A4
Fajna furka tylko czegos jej brakuje moim zdaniem na wiosne koniecznie jakies fajniejszy felunek i swiatełka by sie przydały jakie lepsze (soczeweczka) :th:
-
[B5 ADR] Moja Audiówka
Na lustereczkach mam nakładki w kolorze chromu tylko na pierwszych 2 zdjeciach jeszcze nie miałem ich założonych ponieważ zdjecia robiłem wczesniej.Podobnie jest z hakiem który już zdemontowałem co widac na trzecim zdjeciu. Wielkie DZIĘKI za Wasze rady jak bedzie troszke kwoty to napewno jeszcze cos zrobie przy mojej "A czwóreczce"
-
[B5 ADR] Moja Audiówka
Moze i masz racje kolego nie jest po lifcie ale mam moja furke od niedawna i jeszcze dokładnie nie wtopiłem sie w temat A4. POzdrawiam
-
[B5 ADR] Moja Audiówka
Witam kolego Dobrze zauwazyłes że jest obniżona i utwardzona ale nie powiem o ile bo już taką kupiłem 2 miesiace temu. Wiem że w najniższym punkcie na przednim zderzaku do ziemi ma 14cm[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 17:53 _________________________________________________ Tak samochód wygląda odrazu młodziej gdyż jest po lifcie. Nowe swiatła tył(hella) przód(soczewka) grill( gruby chrom) fele 17" od a6 opony 225/45/17
-
[B5 ADR] Moja Audiówka
witam ocencie moją "A czwóreczke" kilka fotek... http://img505.imageshack.us/img505/9563/37147900ba3.jpg http://img505.imageshack.us/img505/7072/37782768bk4.jpg A oto nowe fotki robione 10.03.2008: http://images31.fotosik.pl/174/f289960788a47424med.jpg http://images33.fotosik.pl/174/d70b851dc10fb2d5med.jpg http://images27.fotosik.pl/173/43820c69b9cb6e72med.jpg http://images33.fotosik.pl/174/aae0b885f67bf429med.jpg Temat poprawiłem, Regulamin punkt 2 [spedyt]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich posiadaczy audi a4 elo