Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Problem z mocą i dziwny odgłos.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak na 130ps to moja Audiczka jedzie jak by miala góra ze 110ps, a do tego podczas przyśpieszania w aucie słychać takie buczenie jak bym miał stożek zamontowany...

Znalazłem luz na odmie i nie wiem czy to ma wpływ na moc??

Fota z luzem.

http://img101.imageshack.us/i/88954586.jpg/

Fota po dopchnięciu odmy.

http://img812.imageshack.us/i/12156458.jpg/

Opublikowano

to raczej nie ma żadnego znaczenia, podepnij vaga i logi to wszystko wyjaśni:)

Opublikowano
  • Autor

to raczej nie ma żadnego znaczenia, podepnij vaga i logi to wszystko wyjaśni:)

Chyba jakieś znaczenie ma skoro jest nieszczelność.

Opublikowano

miałem podobny problem w mojej audi 110PS a ciągła jak bez turbo a przyczyną była popękana guma łącznik od powietrza :hi

mam juz nową i jest jak było kiedys :hi:

tu jest taki problem jak miałem http://www.a4club.eu/index.php?topic=22722.0

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

muszę zobaczyć jak to u mnie wygląda. Ale wydaje mi się to normalne. Najlepiej sobie to całkiem ściągnąć i zobaczyć jak to wygląda

Opublikowano
  • Autor

muszę zobaczyć jak to u mnie wygląda. Ale wydaje mi się to normalne. Najlepiej sobie to całkiem ściągnąć i zobaczyć jak to wygląda

W takim razie czekam na info czy też masz taki luz?? I jeszcze w tym miejscu pluje trochę olejem zauważyłem, bo raczej niema tam już z czego :mysli:

Opublikowano

Olej w dolocie jest w każdym TDI :naughty: wymień oring na tym przewodzie to nie będzie ciekło a i koni przybędzie bo ciśnienie nie będzie uciekać. Luz jest na każdym łączeniu u ciebie większy bo oring jest do du.

Opublikowano
  • Autor

Jutro ten oring zamówię i zobaczymy czy coś to dało, bo nie idzie jak na 130ps...

Opublikowano

u mnie jest identyczny luz i tez się poci więc to nie tego jest przyczyna :no:

Opublikowano

szukaj przyczyny gdzie indziej u mnie też jest luz i poci się w tym miejscu trzeba wymienić oring lecz ten zabieg mocy raczej ci nie przywróci

Opublikowano
  • Autor

Hmm tylko gdzie tej przyczyny szukać. Znajomy podpiął mnie pod VAG'a i powiedział że nic tam takiego nie widzi, a sam przyznał ze nie ma jebniecia po przekroczeniu 2000obr.[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 07:21_________________________________________________Może mi ktoś powiedzieć jakie logi dokładnie mam zrobić żeby zdiagnozować usterkę jaką jest niezadowalająca moc ??

Opublikowano

może przepływomierz :hi:

Opublikowano

Koledzy ja miałem dziurawą belką dolną tą metalową rdza przeżarła w miejscu gdzie są spawane uchwyty mocujące do podłużnic !!! IC-ka Zdziwiłem się okropnie bo gdzie taka rura może być dziurawa a jednak stało się. wiec tez sprawdzajcie rury

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.