Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że lepszym wyjściem jest odczekać tydzień tak aby zjawiło się więcej osób :) ja będę 20-tego na 100% [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:26_________________________________________________Możemy zrobić listę osób które będą na 100% i miejsce to Media Markt tak jak było zawsze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

To co Młody ustawiłeś spota pod media na 20 marca ?? No mam nadzieję że się osobiście poznamy, a co do mnie i do forum to po co miałbym o nim wiedzieć jak nie miałem wtedy Audi, a do tamtych spotów to OK tylko songo jest co jezdził tak to wszyscy nowi więc się tak nie spinaj bo nie masz o co.[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:41_________________________________________________I jeszcze miałbym prośbę bo ja napewno nie dam rady sie zjawić na 16 nie możesz tego przesunąć na 17 bo ja jak dotrę to dopiero kolo 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał nie przejmuj się będę czekał na ciebie :naughty::wink4:

no Młody wreszcie bedziesz sie mógł pochwalić nową furmanką

fajne foto główne tyle że to chyba pół audi bo tylko 2 kółeczka ale na tyle spore że 4 na bank by z nich zrobił :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał poczekamy :good: ale jak przyjedziesz dwoma kółkami to raczej nie będę miał szans z Tobą w drodze powrotnej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaja co to za fota glowna :wallbash

Masz lepszą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaja co to za fota glowna :wallbash

Masz lepszą ?

pewnie ze ta co byla do tej pory była w h.. leprza.

a co do podziemi to jak by nie one to spoty wygladały by tak samo jak do czasu kiedy my zaczelismy je robic.czyli kazdy'' bede bede'' a na spocie nie ma nikogo.bo organizacja wtedy była mega fatalna.a teraz kiedy wszystko zaczyna sie składac do kupy (mialo byc kilku nowych chłopaów)zachodza jakies zmiany, :thumbdown:

jezeli chodzi o godzine to Michał masz racje .leprza bedzie 17.bo ja tez bede raczej tak po 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko miało być ładnie pięknie a tu przekładacie,

ehh, i tak przyjadę z tych Gorlic, choć nie ukrywam, że liczę na ładną pogodę u was :>

Tydzień daje mi możliwość zachęcenia jeszcze kogoś z moich okolic, bo widzę, że jeździ sporo

Audiczek.. i przychylam się do prośby ryba85, może by tak jednak 17.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godziny mi nie robia roznicy ale mieszanie z datami na ostania chwile gdy jest juz zaklepane to bedzie sie robil burdel i nikt nie bedzie chcial przyjezdzac!!!

dokładnie, koledzy z Gorlic podłączą się pod spoty podkarpackie! :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bedejutro na parkingu podziemnym tak ok 17.30.oczywiscie miejsce to samo sektor c4.jezeli chcecie mozecie przyjechac :gwizdanie: a główny spot niech juz bedzie tego 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszanina :wallbash::kwasny:

Jest 20.03.2011 ustalone przez Mlodego..

Ja i euri raczej się będziemy pisać już na następny "główny" termin, żeby poznać nowosądeckich

fanów Audi.. więc oficjalnie niech będzie 20.03 godz. około ponad 16.00 i się zobaczymy,

może jeszcze kogoś zaciągnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...