Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

tylko ten wykres to nie wygląda za dobrze, u mnie właśnie coś takiego rozwalało sprzęgło, szczerze to wygląda jak chip u tego kolesia w Tęgoborzy tylko on nie miał hamowni ale 2 razy mniejsze koszta, pierwszy wykres też tak wyglądał u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się poprawiło, rano jak przedarłem obwodnica 180km/h i resztę miasta za A6 C6 3,0 TDI, gościa na Kilińskiego trochę poddenerwowałem i na Bulwarze chciał mi uciec, ale nawet dosyć się trzymałem, wiadomo że jak by chciał to nie miał bym startu i dzisiaj pod pracom mam średnie spalanie 7,6 a zawsze było 6,0-6,2 a zdarzały się dni jak mondeo jeździło po obwodnicy że średnie wychodziło sporo poniżej 6,0.

W A4 wzrosło mi spalanie o jakieś 0,3 l/100km. Tu zobaczę jak będzie, na razie mam jeszcze pół baku, ale po ich testach średnie z całego zbiornika będzie zawyżone.

A ty już masz jakieś obserwacje? dzisiaj chyba pojadę na klasyczne rolki żeby mieć porównanie z RotoTestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niby ma rozwalać sprzęgło? Moment jest przestawiony na trochę wyższe obroty z racji tego że auto ma trochę nalatane oraz ze względu na pewne nie znane stadium życia sprzęgła.

Jak sprzęgło jest dobre to przy setupie z GT1749VA, FMIC, ustawiamy 320Nm i 170km.

U jarka jest ustawione 300-310Nm i 140-145km w zależności od temperatury w małym SMICu.

I moc którą widzicie na wykresach z Rototesta jest mocą dostarczoną do kół nie na silniku, i nie można tego porównywać z hamowniami rolkowymi.

tylko ten wykres to nie wygląda za dobrze, u mnie właśnie coś takiego rozwalało sprzęgło, szczerze to wygląda jak chip u tego kolesia w Tęgoborzy tylko on nie miał hamowni ale 2 razy mniejsze koszta, pierwszy wykres też tak wyglądał u mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze będzie widać skalę ale Michał jesteś w błędzie.

wykres przytoczę wykres z mojego A4

Audi+A4+B6+KNS55497+Wykres.tif

Porównaj sobie te dwa wykresy w Audi na przestrzeni 1600-1800 moment rośnie o 100NM w golfie jest to zdecydowanie łagodniej. Wczoraj trochę pojeździłem i jest zero problemów z trakcją, a auto jest zdecydowanie bardziej żwawe na wysokich biegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko u ciebie kosztem maksymalnego momentu całość została wygładzona, przy seryjnej turbinie z AXR nie ma takiej możliwości, jak bym włożył turbo z ASZ to wykres by wyglądał podobnie do twojego tylko moment był by ograniczony do 310-320 NM. Przy seryjnej turbinie nie ma to sensu bo mając maksymalny moment w okolicy 2,5tys gdzie ładnie rośnie od 1,8tys obr nic sprzęgłu nie będzie.

Co do kosztów to o pieniądzach nigdy nie lubiłem mówić ale z mojego punktu widzenia, cena była atrakcyjna.

Marcin ma podobno montować hamownie w tym roku. Zobaczymy jaką wtedy będzie miał ofertę, na chwilę obecna licząc pomiary przed i po to KS wychodzi dobrze.

Mi obsługa w KS się podobała, widać że podchodzą do sprawy poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu prawdziwa hamownia nie jakieś tam Rotototo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie z drugiej strony ja mam Q i wiecej podniesione wiec sprzęgło oberwało, Jarek w każdym razie bezawaryjnej jazdy ;)

Mam taką nadzieję. Jak turbo zdechnie to włożę ASZ lub ARL, jednomas z G60 i będę patrzył kiedy skrzynia się rozleci :grin:

A poważnie to w golfie zrobiłem już wszystko co chciałem, brakuje mi jeszcze dwóch rzeczy, grzanych d*p i nakładek z TT, może jeszcze wpadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz przeczytaj dwie ostatnie strony tego temtu.

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=245628

Czytałem ale esa i tak mi sie podoba i pewnie będę powoli ogarnął swojego albo będzie impreza :)

Ważna wiadomość: ze względu na to ze 15 mam obronę pasa, musimy przełożyć grilla :/ jakieś propozycje ???

Chyba ze 15 zostaje ale nie wiem o której sie pojawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz przeczytaj dwie ostatnie strony tego temtu.

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=245628

Czytałem ale esa i tak mi sie podoba i pewnie będę powoli ogarnął swojego albo będzie impreza :)

Ważna wiadomość: ze względu na to ze 15 mam obronę pasa, musimy przełożyć grilla :/ jakieś propozycje ???

Chyba ze 15 zostaje ale nie wiem o której sie pojawie :)

To ustaw tydzień później. Ja sobie spokojnie pojadę na dynówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy będzie. Na forum VW też dopytują i zero informacji. Jedziemy w niedziele na super os do Sącza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy będzie. Na forum VW też dopytują i zero informacji. Jedziemy w niedziele na super os do Sącza?

Planujesz startować...? :naughty:

Bo jeśli tak to jestem na 100% :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak KingSoft sobie poradzi z ogarnieciem skrzyni biegów u Kamila :)

E tam dadzą radę przeszkolę chłopaków 1 tam gdzie 2 a reszta to jakoś pójdzie swoją drogą to już bym tam był na lagi ale jeszcze wypłaty nie dostałem a i rura z kwasiaka ciężko dostępna jak by ktoś coś słyszał o takich o średnicy 63 mm lub chociaż 60 za dobrą cene to dajcie chłopaki znać bo KingSoft czeka a bez tego się tam nie pojawię bo co potem będę robił korektę znowu pod sam wydech lepiej od razu przyjechać z furą gratów i poszaleć :naughty::kox::hi:

A propo szaleństw jak by miał moje heble dogrzane to by wyhamował Subarkiem w korek - Joe Monster :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy będzie. Na forum VW też dopytują i zero informacji. Jedziemy w niedziele na super os do Sącza?

Planujesz startować...? :naughty:

Bo jeśli tak to jestem na 100% :grin:

Niestety lista już jest zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie Łukasz dzieje? turbina? czy jak?

to jak 10 koni to ja jestem chętny:D

N75, przepływka, wtryski i turbo :doh:

także narazie mogę pomarzyć :grin:

i dlatego ja sie nie łapałem na program.:decayed:

i kamil moze miec to samo.:grin:

a ile wogólt płaciliscie za ten program.czy to jakas tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...