Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

O widzę kilka nowych :audi: A ja musiałem w Kraków lecieć :kwasny:

Jak tam zakupy...? :naughty:

Nawet w spożywczaku nie byłem..... :grin: Byłem po żywy "towar". Zaraz idę czyścić kanapę z kłaków :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Co to za nowe audi było, musieliśmy się rozminąć...:kwasny: a obcziłbym chętnie na żywo :naughty:

Oj był furacz konkret na gwincie MTS technik i kozackich niespotykanych felgach następnym razem zostań dłużej zaraz wsadzę film to ją zobaczysz na filmie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie MTS to konkretny gwint. Felgi z VW phaetona.

Panowie szukam psa lub suczki rasy Bokser jak ktoś by wiedział coś o takim psie to proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto film z wczoraj :wink:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Faktycznie MTS to konkretny gwint. Felgi z VW phaetona.

Panowie szukam psa lub suczki rasy Bokser jak ktoś by wiedział coś o takim psie to proszę o informacje.

Nie pisałem że mts jest konkretny tylko furacz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil filmik dosyć. Aparat gubi ci chyba klatki. Może następnym razem przyjadę to spróbujemy moim coś nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil filmik dosyć. Aparat gubi ci chyba klatki. Może następnym razem przyjadę to spróbujemy moim coś nagrać.

Wiesz co on oprócz tego że gubi klatki to jeszcze ostrości nie może złapać widać w paru miejscach obraz rozmazany ale uznałem to za efekty specjalnie :grin:

No wpadnij bo a3 wbijają to i golfa byś pokazał a nie tylko śmigał przelotem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko to wyszło Kamil :) nawet fajnie wyszedł mój wyjazd :D heh

Jak fajny pojazd to fajnie wychodzi ale ty wiedz że połowa poszła w kosz bo brud był niemiłosierny :wink:

A co do filmu statyw i poprzedni aparat mini kodak były lepszym rozwiązaniem niż to wczorajsze fujifilm a raczej FUJ-FILM :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko to wyszło Kamil :) nawet fajnie wyszedł mój wyjazd :D heh

Jak fajny pojazd to fajnie wychodzi ale ty wiedz że połowa poszła w kosz bo brud był niemiłosierny :wink:

A co do filmu statyw i poprzedni aparat mini kodak były lepszym rozwiązaniem niż to wczorajsze fujifilm a raczej FUJ-FILM :facepalm:

Następnym razem umyje auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko to wyszło Kamil :) nawet fajnie wyszedł mój wyjazd :D heh

Jak fajny pojazd to fajnie wychodzi ale ty wiedz że połowa poszła w kosz bo brud był niemiłosierny :wink:

A co do filmu statyw i poprzedni aparat mini kodak były lepszym rozwiązaniem niż to wczorajsze fujifilm a raczej FUJ-FILM :facepalm:

Następnym razem umyje auto :)

No fajnie by było bo byś miał więcej zbliżeń w takiej sytuacji :wink: nie musisz całe bo na całym nie widać ale na progach widać sporo więc myj tylko progi i załatw goPRO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 września jest zlot samochodów tuningowych

Natalka nasz kochana się wybiera więc Krzysiek możemy z nią jechać na 2 auta ewentualnie jak by Mateusz chciał też by pojechał jako 3 i już byśmy mieli jakąś ekipkę :wink:

Chętnie bym się wybrał do Tarnowa ale akurat wtedy jestem w Wawie, bo już 21 Top Gear Live :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki witam :hi: po długiej nieobecności powracam :D przy okazji pytanie nie ma ktoś albo jakiś wasz znajomy turbo do 1.9 AHU ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

widzieli? :facepalm:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/schowki-sedan-quattro-285957/#post3768253

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...