Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt

ryba85

uuuuuu coś się obawiam że 2 tygodnie to zabraknie na spota bo ostatni był w zeszłym roku chyba we wrześniu więc w takim natłoku sądeckich spotów to chyba dopiero w sierpniu :confused4: no chyba że się :szukaj: Młody wreszcie zmotywuje i coś w tym kierunku zadziała :gwizdanie:

• Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• siara

• ryba85

• Mike_G_A4

• CZIKITA

Top użytkownicy w tym temacie

No to widzę że się dzieje u was. :naughty:

Myślałem że tylko u nas na podlasiu taki zastój. :kwasny:

Ty mistrzu co niedzielę spotykamy się z grupą vag w galerii kto chce to jest, na media było tylko kilka A4 więc połączyliśmy siły . Ciebie to nie widziałem od spota w Brzesku więc o czym mowa :gwizdanie:

no w takim razie wynika z tego że tam gdzie sie urwało tam trzeba zacząć :naughty: czyli Brzesko ale myśle że jak sie tylko teraz ociepli to coś wreszcie ruszy czy to w Brzesku wspólnie z Tarnowem czy też w Sączu :good:

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

widze że tylko 1 kolega sie pofatygował ale reszta śpi, panowie pobudka,może coś na przyszłą niedziele by zaplanował tylko szkoda dzisiejszego dnia bo było naprawde ładnie i można to było wykorzystać. więc jak? kto sie pisze na przyszła niedzielę?

no ja dzisiaj byłem po 18 pod media-nikogo nie było(tylko koledzy z hondy mieli spota) ;( o 19 na pargingu pod galeria -nikogo nie było :no: perwnie byłem o nie odpowiedniej porze albo w nie odpowiednim miejscu?sam nie wiem :think2: