Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

4 Kulek (myślę że też będziesz )

no troche taka godzina ni ... ni w oko:P ale tez mysle że będe tylko możliwe ze z lekkim poślizgiem czasowym :wink4: a Młody masz te kluczyki do demontażu radia?? :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 09:28_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash: chłopaki właśnie ledwo furmankę przyholowałem do domu bo sie sypnęła troszku na drodze(chodzi o vwMk II bo tym mialem wpasć na spota) i raczej jej jutro nie zrobie bo sklepy pozamykane :confused4: chyba ze macie jakieś dojścia żeby w niedziele ktoś otworzył sklep?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

hehe ja dzisiaj wrócilem bo dziwnym trafem studiuje w krk a znalazłem się w Rzeszowie <lol2> hahahaha ale to dopiero w niedziele :D dobre sucze tam są;D LooooL :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :> :>

Hmmm :gwizdanie: masz namiary :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:

Mlody co chciałeś ode mnie ... pisałeś na GG ale byłem poza domem i nie miałem GG ??

Już po sprawie dzięki Madas za odpowiedź :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie do końca ale coś da się zrobić !! :P MŁODY mam fajną studentke na roku w sumie jej nie poznalem ani nie wiem jak ma na imie ale oceniam na 24-25 lat , fajna foczka wizualnie ;P może ty byś tak postudiował troche :D !? hahaha dobre

a co do dzisiejszego nia !?! zima jak co roku zaskoczyla polską drogówkę nie byli przygotowani na uderzenie hahaha !! :polew: tepe yhmtasy :wallbash: :wallbash: :decayed: a dzisiaj jechalem do krynicy cho cho z sącza do centrum krynicy 2.10 h masakra z czego samo 50 min od szkoły muzycznej do stacji bliskiej w nawojowej ....

Młody jak ty jeździsz do pracy ?! :naughty: :gwizdanie: heee chyba ze nie masz daleko to chodzisz zbuta :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 00:18_________________________________________________Panowie pogoda się wyrabia może jakiś spocik ?! Niedziele wieczorkiem tak z godzinke ?! ;> :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie do końca ale coś da się zrobić !! :P MŁODY mam fajną studentke na roku w sumie jej nie poznalem ani nie wiem jak ma na imie ale oceniam na 24-25 lat , fajna foczka wizualnie ;P może ty byś tak postudiował troche :D !? hahaha dobre

a co do dzisiejszego nia !?! zima jak co roku zaskoczyla polską drogówkę nie byli przygotowani na uderzenie hahaha !! :polew: tepe yhmtasy :wallbash: :wallbash: :decayed: a dzisiaj jechalem do krynicy cho cho z sącza do centrum krynicy 2.10 h masakra z czego samo 50 min od szkoły muzycznej do stacji bliskiej w nawojowej ....

Młody jak ty jeździsz do pracy ?! :naughty: :gwizdanie: heee chyba ze nie masz daleko to chodzisz zbuta :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 00:18_________________________________________________Panowie pogoda się wyrabia może jakiś spocik ?! Niedziele wieczorkiem tak z godzinke ?! ;> :decayed:

Ja mam po weekendzie robie środek samochodu i sie nie ruszę :gwizdanie: chyba że wsadzę "taboret" z kuchni mamy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spota strzelimy ? maku ma nowy zawias,lampy to się pochwali :evil: Pisać który dzień i godz. Wam odpowiada :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za niedzielą ale troche później, proponuje tak koło 15 póki jeszcze widno a co do lamp to akurat widziałem jak Maku dzielnie je licytował na allegro :naughty:

O proszę kto powrócił do nas :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jak tam noga? skuterek już na boku a a4 na pierwszym planie? hehe. no wreszcie po całym lecie i końcu jesieni jakiś spot to musiałem sie odezwać,wprawdzie był chyba z 1 ale wtedy akurat nie udało mi sie pojawić a teraz taki przedzimowy jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jak tam noga? skuterek już na boku a a4 na pierwszym planie? hehe. no wreszcie po całym lecie i końcu jesieni jakiś spot to musiałem sie odezwać,wprawdzie był chyba z 1 ale wtedy akurat nie udało mi sie pojawić a teraz taki przedzimowy jak najbardziej

O nodze już zapomniałem :gwizdanie: teraz tylko A4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę później ?? :notworthy: w rzeszowie jestem i o 16 planuje wyjechać to proponuje 18 z hakiem ?? faktycznie zaniedbujecie spoty :P heh sam fakt spotkać sie i pogadać ;p ejj chłopyy :P[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 10:17_________________________________________________aaa sory pojehymhym mi się 7-my to wczoraj byl hehe myslalem ze to dzisiaj :P:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...