Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

To kto jutro ostatecznie się wybiera? I jak zbiórka o 12.30 pod MM? I wie ktoś dokładnie gdzie w Zabrzeży mamy się udać jeśli przewodnik Loko nie może być?:decayed:

Przewodnik odprowadził wczoraj Kolegę więc jutro już nie musi :decayed:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Ja będę na pewno. Wparujemy do Zabrzeży i będziemy szukać balonów na ogrodzeniu :decayed:

Matys88 powodzenia w szukaniu :decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której przewidujemy być w Zabrzeży i ktoś wie wreszcie gdzie mamy podjechać? Bo ja po drodze muszę odbić na 10-15min bo kogoś podrzucić w jedno miejsce lub będę czekał na was gdzieś przy moście w Gołkowicach:wink:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Już koleś sprzedaje a często ją widywałem jak gdzieś w stronę Bobowej jeździła a zawsze prawie druga zaraz za nią jechała srebrna b8 też sedan z tablicami K1 AUDI ciekaw jestem czy druga też wnet na handel pójdzie...

LANSCAR 2008 Audi A4 2.0TDI CR 143KM LED Alcantara (3567653496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co będą pod media jutro proszę nagrać jakieś filmy z waszego zbiorowiska bo mnei nie będzie tam a ja to potem zgram i jakoś pomontujemy żeby Prezes Pan Młody miał pamiątkę :wink: więc kto co może niech nagrywa a ja wsiadam w Gołkowicach z Dixonem :naughty:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Mile widziane jakieś zabawne stroje i gadżety to się odwali jakiś kabaret będzie co nagrywać bo i tak Natalka będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil też ma zamiar gdzieś tam po drodze ustawić się z aparatem i kolumnę aut sfilmować:wink:

A tu co mówiłem na spocie takie rzeczy tylko w Kli do TDI montują:

Auto posiada wmontowany, widoczny na zdjęciach poniżej, elektroniczny modyfikator mocy silnika. Po przełączeniu trybu pracy modyfikatora następuję zwiększenie mocy silnika.

Audi A4 Avant S-line Stan idealny Klimatronic (3550649129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 12:30 MM mamy by w Zabrzeży na parkingu tak mi Siara pisał.ja będę i Kuzi też będzie.:wink:

a menda Młody??:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil też ma zamiar gdzieś tam po drodze ustawić się z aparatem i kolumnę aut sfilmować:wink:

A tu co mówiłem na spocie takie rzeczy tylko w Kli do TDI montują:

Auto posiada wmontowany, widoczny na zdjęciach poniżej, elektroniczny modyfikator mocy silnika. Po przełączeniu trybu pracy modyfikatora następuję zwiększenie mocy sil

nie tylko w limanowej.:polew:znam goscia co miał taki magiczny przełacznik w GOLFIE.:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 12:30 MM mamy by w Zabrzeży na parkingu tak mi Siara pisał.ja będę i Kuzi też będzie.:wink:

a menda Młody??:whistling:

Jeszcze nie wiem czy będę na 100% a kto jedzie ?

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

A o której przewidujemy być w Zabrzeży i ktoś wie wreszcie gdzie mamy podjechać? Bo ja po drodze muszę odbić na 10-15min bo kogoś podrzucić w jedno miejsce lub będę czekał na was gdzieś przy moście w Gołkowicach:wink:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Już koleś sprzedaje a często ją widywałem jak gdzieś w stronę Bobowej jeździła a zawsze prawie druga zaraz za nią jechała srebrna b8 też sedan z tablicami K1 AUDI ciekaw jestem czy druga też wnet na handel pójdzie...

LANSCAR 2008 Audi A4 2.0TDI CR 143KM LED Alcantara (3567653496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miała robiony bok i cofnięty licznik o 50 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ponad połowa ludzi ze spotów sądeckich z tego co pisali ja dołączę się w Gołkowicach do kolumny:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...