Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyło głosowanie nic więcej :cool1: dlatego iż raz już była wyznaczona osoba i były pretensje dlaczego, jak, ja chciałem, a mogłem ja . Nie chcę takie sytuacji. Wystarczy wyznaczyć i po sprawie.

to przez to pisalem tez a czasem nie ktore sprawy obracaj w zart. :good: ja ze swej strony Cie przepraszam ale sam powiedz ze nowy nie wie gdzie ma jechac.skoro pisze media my w galeri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Wybierzcie kogoś normalnego i po sprawie. Przede wszystkim osobę która będzie miała czas się zajmować spotami i je organizować.Osobę która nie uważa samochodu za szpan. Bo to jest totalnie puste,śmieszne oraz żałosne . Osobę która potrafi się wypowiedzieć logicznie oraz nie ubliża innym na forum :hi:

w tym momencie Ty mi ublizasz

To nie ja zacząłem . Chcesz prowadzić nie widzę problemu. Tylko że nie widzę poparcia. [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 22:21_________________________________________________

Wystarczyło głosowanie nic więcej :cool1: dlatego iż raz już była wyznaczona osoba i były pretensje dlaczego, jak, ja chciałem, a mogłem ja . Nie chcę takie sytuacji. Wystarczy wyznaczyć i po sprawie.

to przez to pisalem tez a czasem nie ktore sprawy obracaj w zart. :good: ja ze swej strony Cie przepraszam ale sam powiedz ze nowy nie wie gdzie ma jechac.skoro pisze media my w galeri

Wiesz na żart mi to nie wyglądało :rolleyes: ale O>K :good: też Cię przepraszam ale nie pozwolę sobie aby ktoś po mnie jechał. Rozumiem że są pretensje. Dlatego też piszę o osobę która będzie miała czas i chęci a nie że po miesiącu się jej znudzi. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez:) sobie nie pozwole:)

No i dobrze :good: ja spadam. Wybierzcie kogo chcecie zgłaszam go Hugo lub Modowi i ta osoba będzie prowadzić . Powiedzmy czas głosowania do soboty :)

Ja osobiscie dałbym

1 Mike_G_A4 -jesli chce :)

lub Ciebie Cris widać że chcesz działać tylko troszkę ogłady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziękuje KLI nie będzie nikogo kuło w oczy :good: lub przerejestruje auto na teścia będę miał OST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda piękna.... :polew:

Ja również oddaje ew. głos na Crisa.

A Ty Mike co myślisz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mi wytłumaczcie co tu jest takiego strasznego do rządzenia...?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie musze byc ja.chodzi oto ze my wiemy gdzie spot.a nowy nie bo my w galeri a naglowek media.dla mnie moze to prowadzic Mike , loko siara ktokolwiek.aby tylko zmieniac.ostatnio blady pytal gdzie w koncu bo w naglowku media.i jak nowi maja przyjezdzac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crisu zostałeś wybrany w "losowaniu" więc przyjmij zaszczyty i skończmy ten temat :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Crisu jesteś tu często i móglbyś to zrobić ja dość często w tygodniu nie mam czasu wejść i nie chcę brać tego na siebie a potem się nie wywiązać. Jesteś wybrany pisze PW do młodego.[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 08:56_________________________________________________http://autoportum.otomoto.pl/tab?page=2

patrzcie jakie ceny :kox::shocked::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedzialem ze dziekuje ale nie.na spotach kazdy mowi ze trzeba zmienic.a tu bylo jak bylo.jakbym wiedzial bym nic nie pisal.a na spoty moge do brzeska jezdzic.km. Mam te same co do ns. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...