Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

no to w takim razie bede potrzebował KLACZKA, PRZEMKA z kabelkiem. no i kogos z laptopem.chyba ze Przemek masz program na płytce to wezme moj laptop.chłpaki da rade cos skombinowac? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no to w takim razie bede potrzebował KLACZKA, PRZEMKA z kabelkiem. no i kogos z laptopem.chyba ze Przemek masz program na płytce to wezme moj laptop.chłpaki da rade cos skombinowac? :naughty:

Jak przywieziesz kilometr pustej prostej to laptop i kabel się znajdą :)

A właśnie dla mnie wiocha jak same listwy są w innyn kolorze, miałem robić w foli ale nie dało się zalakierować bezbarwnym i zostawiłem temat ale do tego mialy być lusterka i lotka.

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:52_________________________________________________No nie bo pomalował i i obił więc maluje jeszcze raz. Do spota lotka będzie.

Ja bym walną listwy w czarny mat tak jest chyba ori w S4

51063368.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo protest udany :cool1:

w rmf fm mówili o waszym proteście na ponad 100 aut :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie bede potrzebował KLACZKA, PRZEMKA z kabelkiem. no i kogos z laptopem.chyba ze Przemek masz program na płytce to wezme moj laptop.chłpaki da rade cos skombinowac? :naughty:

Jak przywieziesz kilometr pustej prostej to laptop i kabel się znajdą :)

A właśnie dla mnie wiocha jak same listwy są w innyn kolorze, miałem robić w foli ale nie dało się zalakierować bezbarwnym i zostawiłem temat ale do tego mialy być lusterka i lotka.

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:52_________________________________________________No nie bo pomalował i i obił więc maluje jeszcze raz. Do spota lotka będzie.

Ja bym walną listwy w czarny mat tak jest chyba ori w S4

51063368.jpg

prosta hmmm :mysli:

obwodnica Podegrodzia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaczek84 przyciema ok chyba też zainwestuję i w swojej zrobie bo od jakiegoś czasu mnie nachodzi :>

Adaś byłeś na proteście ??? masz jakieś fotki lub filmik jak to wyglądało w NS ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dixon dla siebie jestem w stanie zaakceptować efekt własnej pracy ale dla kogoś obcego może to być mało satysfakcjonujące :> tak się sam pochwalę na temat własnej pracy wpadnij na zlota sam zobaczysz. Zdjęcie listw na drzwiach (szczerze nie polecam tych zamienników 400 z malowaniem i efektu nie ma) przy okazji zobacz na szyby tył nie jest sciemniony

20120128477.jpg

20120128476.jpg

Jak dam radę to wpadnę tego 5 do NS na spota :) :) i pogadamy co i jak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...