Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Panie maku211,to co z tym spotem robimy???? I jak mniejwiecej to bedzie wygladlo???? :kox:

wiec zrobimy tak:

9.02.2008 parking shell kolo MCdonald wstepnie godzina 17:00 zobaczymy kto sie zglosi. niech bedzie na 1 spocie 3 osoby... to bedzie dobrze pozniej napewno sie to jakos rozrosnie:)

pozdrawiam i czekam na jakies inne propozycje[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 22:21 _________________________________________________jeszcze raz jutro powysylam zaproszenia..

bede mial do rozdania troche kalendarzy.. jakis aparacik sie znajdzie

jeszcze 10 mi tez pasuje. co do godzin to ja jestem elastyczy wiec moze byc pozniej albo wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

A kiedy miałby się odbyć spocik? :) Tylko tak nawiasem mówiąc to ja mam Allroada a nie A4 :confused4: Jeżeli byłaby to jakaś sobota/niedziela to może wpadłbym (ale nie chcę obiecywać bo naprawdę mam zapchane terminy jak cholera). Mogę zabrać laptopa i kabel więc jak ktoś ma problemy z autem to można popatrzeć trochę do niego. W dieslach mam jakieś doświadczenie :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.02.2008 parking shell kolo MCdonald, godzina 17:00 [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 08:37 _________________________________________________wiec robie liste obecnosci :) wpisywac sie

1) maku211

2) slawek k

3) Sleev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oojoj... ale milo...Spociki w NS :>

Dobrze wiedziec, ze Audzinki z NS tez lubia sie razem spotkac ... niestety ten termin dla mnie odpada (praca)...ale czasem udaje mi sie zagladnac do NS, wiec bede sledzil temacik. Moze kiedys sie zsynchronizuje z Wami :th:

Coz...ja i Audzinka pozdrawiamy inne "4 koleczka" i ich Driver'ow.

Bawcie sie dobrze i pstryknijcie moze jakies foty :rolleyes: Fajnie bedzie chociaz popatrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi: Super ze wreszcie jest jakiś termin i miejsce. :oklaski: W tym samym terminie mam spotkanie klasowe ale przyjadę do NS chociaż na godzinkę. Od razu przyznaje sie ze nie znam NS i proszę o skrócony opis dojazdu do tego parkingu shell'a od strony Limanowej. Z góry dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia jutro. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie bedzie wiecej chetnych :( jak jednak by sie ktos zdecydowal w ostatniej chwili to bedziemy parking shell kolo MCdonald, godzina 17:00 i troszke tam posiedzimy.:) jak by nie bylo tam miejsca to przeniesiemy sie na 2 strone drogi na parkin kolo krakgazu

[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 15:07 _________________________________________________od teraz jestem dostepny tylko na fonie, w razie pytan dzownic 668-332-663 piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

Witam wszystkich. Tak bardzo chcialem tam byc ,ale niestety pokrzyzowaly mi sie plany konkretnie ;( , nie bede sie tlumaczyl ,co sie stalo,bo powod byl poprostu idiotyczny :sick3: . Mam nadzieje maku211 , ze pstrykniesz pare fajnych fotek i ze sie spodkamy na nastepnym spociku. pozdrawiam z Zakopca. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie spocik wyszedl 1klasa :D:D 4 fantastyczne autka ... jedna najlepsza marka na swiecie... 7 osobnikow.. troche zdjec. .duzo emocji.. :)

zdjecia bede jutro te co ja zrobilem :D jak dostane reszte od chlopakow to doloze :).

ogolnie wielkie dzieki za przybycie no i oczywiscie nastepny spocik bedziemy szykowac :a4fan::audi: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Piotrek widzę, że udało Ci się wreszcie ruszyć :naughty: Positive

U nas w czwartek 10 autek się pojawiło :decayed:

no to tez gratulacje :) ... poczekaj ja my dojdziemy do 5 spota bedzie u nas prawie cala polska :D:D:D:D:D

pozdrawiam i do zobaczenia w wisle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku211 beda te fotki..? :przebiegly::decayed:

beda beda zaraz beda .. duzo bedzie :D[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 20:51 _________________________________________________drodzy panowie co zagosciliscie na spociku w NS prosze o przeslanie zrobionych zdjec na adres [email protected] to zamieszcze zdjecia na forum :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...