Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

:polew::polew::polew:

Loko kichawa działa :naughty: ?

Już po dwóch godzinach mogłem się w górnika bawić :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

:polew::polew::polew:

Loko kichawa działa :naughty: ?

Już po dwóch godzinach mogłem się w górnika bawić :naughty:

:polew:

:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew:

Loko kichawa działa :naughty: ?

Już po dwóch godzinach mogłem się w górnika bawić :naughty:

:polew:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpij spokojnie i grzecznie rączki na kołderce.:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

---------- Post added at 08:51 ---------- Previous post was at 08:36 ----------

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,policja-chce-ukarac-soche-za-jazde-po-buspasie,40442.html

znalezione u kolegów na krakowskim

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 08:51 ----------

bajcy o takich wycieczkach na tamtym forum nie pisz tamto już nie żyje.lepiej napisz tu i można by się było wybrać.napisz a reszta niech się wypowie.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczki? O czym Wy Pany z rańca? :eusathink:

Crisu jaką Ty masz antenę - LEMMA? Bo zastanawiam się na LEMM AT 1000 w miejsce anteny od telefonu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sirio. lema ma Michał chyba

---------- Post added at 10:54 ---------- Previous post was at 10:52 ----------

ale lemm dobra antena.na Oplu taką mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

bajcy o takich wycieczkach na tamtym forum nie pisz tamto już nie żyje.lepiej napisz tu i można by się było wybrać.napisz a reszta niech się wypowie.:banan:

Tak, właśnie juz od dawna to zauwazyłem, że niestety ale tamto forum nie jest przyszłościowe, dlatego juz tylko tutaj jestem:decayed: co do tej wycieczki, to dlaczego nie. wrzuce tutaj i zobaczymy co, kto na to:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowiłem, tak robie. Jesli to nie tutaj, to proszę o przeniesienie. Może akurat mój pomysł się komuś spodoba, a wiec na prośbę

Różowego CRISA

:naughty:

Postanowiłem tutaj zaprezentować jedną ze swoich propozycji na zlocik-wycieczkę.

Z racji, że pochodze z Nowego Sącza, to początek zaczął by się własnie w tym mieście, np. parking MediaMarkt. Może ktoś wpaśc wczesniej, nie ma może nie wiadomo ile do zwiedzania, ale parę urokliwych miejsc Sącz posiada:banan:

50459737.jpg

No to startujemy, kierujemy sie w stronę krynicy

sadecki_krynica_stary_dom_zdrojowy_04168x_ga.jpg

Tutaj mały postuj(może być problem z parkingiem) można przejść się deptakiem, iść do pijalni, w 2 godzinki na szybkiego wszystko obskoczy

nastepnie kierujemy się w stronę Muszyny, a tam na przejście graniczne w leluchowie

Leluchow.JPG

Obowiązkowo dowody osobiste:D

Teraz kierujemy się w strone starej Lubovni,

a tam zwiedzanie zamku Luboviański Hrad:naughty:

castleoflubovnaandmuseu.jpg

Raczej z parkingiem nie powinno być problemu, jest dośc dużo miejsca. Można tez się wybrać do skansenu, ale to juz trzeba by było się dogadać;)

Ok, dalej ruszamy w drogę. Obieramy kierunek w stronę Niedzicy:banan:

niedzica05.jpg

Tutaj można by było sobie zrobić nieco dłuższy przystanek. Bo jest co tutaj zwiedzać, no i za jakimś noclegiem się można rozglądnąc. Znam tam nawet takie miejsce, gdzie nocka ze śniadaniem jest w b. dobrej cenie i ekstra warunki.

Ok, nastepnie podróż troszkę dłuższa, aż do Oravský Podzámok, a tam do zamku. Robi wrażenie:banan:

21300397.jpg

no i tutaj trzeba by było się zastanowić, bo albo możemy pojechać takimi fajnymi drogrami aż do tatralandi(może ktoś słyszał) i później w stronę popradu, no i na przejście graniczne w mnisku, koło Piwnicznej, albo wrocic się na chżne, z chyżnego na Zakopane, z zakopanego drogą (bardzo Krajobrazową) do Bukowiny tatrzańkiej w stronę Morskiego Oka(można by było się przjeśc) dalej na przejście Łysa Polana i tam taką fajną drogą miedzy gorami do przejście w piwnicznej:kox:

To tyle od Siebie z opisu. Co moge dodać jeszcze:naughty:Wiec tak, droge tą znam bardzo dobrze, wiec nie ma problemu że się zgubimy:whistling: , Na wszystkich tych zamkach byłem, bardzo mi się podobały, dlatego postanowiłem zaproponować wam coś takiego, po drodze napewno każdy znajdzie coś, czym nacieszy oko:shock3:

Oczywiscie, tutaj przygotowałem plan z zamkami, ale równie dobrze można te zamki ominąć, ale uwazam że z zamkami można połączyć przyjemne z pożytecznym(zlot+Zwiedzanie)

To tyle ode mnie, gdyby chciał ktoś o coś zapytać, to prosze bardzo, albo na PW, albo tutaj

Aha, niestety nie wiem jak z noclegami, jedyny mi znajomy, to w okolicy NIedzicy, wiec trzeba by było to wszystko tak rozplanować, zeby tam własnie nocować.

NAJWAŻNIEJSZE, W TEJ WYCIECZCE NIE PLANOWAŁEM PICIA:whistling:

wiec obawiam się, że chętnych mało będzie:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa: Bry

relax po pracy :decayed:

Siara, i byłem u tego typa co mi spawał ten zderzak i powiem Ci, że mi uwzględnił gwarancje i pospawał jeszcze raz i to na miejscu :grin:

To git. :thumbup1: Ewidentne jego niedopatrzenie, więc nie miał się co od gwarancji migać. To pewnie teraz w kolor pójdą dokładki :naughty:

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

A temat wycieczki ciekawy. A na dobicie do Łącka i...

sliwowica_preview.jpg:grin:77674484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...