Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a mam taka jeszcze jedna sprawę.

Mam pokaźną kolekcję czasopism motoryzacyjnych(GT, motor, auto świat). Zal mi wywalać je na śmietnik może by ktoś chciał je przygarnąć?

Kolekcja jest dość pokaźna tak na oko to cały bagażnik w Avancie by wypchała.

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

tylko teraz kwestia koloru czy czarne ramiona i białe wenątrz czy na odwrót

Do czarnego matu te felgi tylko w pomarańczowy kolor walnij i będzie :gicior:

Do tego parę akcentów w pomarańczy zrobisz jeszcze.

ce98c22fc84a4373med.png

Ja się tylko obawiam że twoje zawieszenie + 18" w A3 = uraz kręgosłupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko ty sie tam o mój kręgosłup nie martw jak teraz daje rade to na 18 też sobie poradzi ale pomarańcz ?

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Wiesz co chyba jednak jestem bardziej za białym też w macie

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

a to dopiero fajna sprawa nie wiem czy w to się nie pobawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ty sie tam o mój kręgosłup nie martw jak teraz daje rade to na 18 też sobie poradzi ale pomarańcz ?

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Wiesz co chyba jednak jestem bardziej za białym też w macie

Ale białym nadwoziem czy felgami?

Kurcze coraz bardziej nosi mnie pchnąć mojego Avanta i kupić A3 8P i właśnie pobawić się kolorami.

Biały mat z smerfnymi felgami ala 911Turbo to by było to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam tego platidip na lusterke i lotke wymaluje przez weekend to w niedziele opatrzymy sprawę

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

puchy zamówione, biały mat lecą z krakowa na weekend będą i w piątek i sobotę malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w OEM+ kraku na wiosnę swoją będę jechał w biały mat. W połowie marca, już z nimi rozmawiałem a golf wygląda super.

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Tu jest info. Usługi OEM+ | OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem golf-a MK4 varian ich. Fajne to jest . W dotyku ciężko opisać gładkie ale zimne jak zwykły lakier. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ty sie tam o mój kręgosłup nie martw jak teraz daje rade to na 18 też sobie poradzi ale pomarańcz ?

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Wiesz co chyba jednak jestem bardziej za białym też w macie

Ale białym nadwoziem czy felgami?

Kurcze coraz bardziej nosi mnie pchnąć mojego Avanta i kupić A3 8P i właśnie pobawić się kolorami.

Biały mat z smerfnymi felgami ala 911Turbo to by było to.

tak najlepiej wszyscy sprzedajcie a4 a kupcie a3.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ja właśnie u nich zamawiam tą gumę, narazie robię próbę a jak mi się to spodoba to będę malował całą w czarny mat ale raczej sam się za to zabiorę, a ty Zdichu co masz do A3 ? Jak sprzedam A4 to kupie jeszcze jedną A3 i razem mi wyjdzie A6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba ja tam cyrografu nie podpisałem i do końca życia A4 jeździć nie będę :facepalm: ogólnie zastanawiam się czy następne auto to będzie Audi. Choć A3 SportBack podoba mi się.

Co do A6 to już w A4 wożę głównie powietrze więc A6 jest mi niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka nowa edycja :grin: już poprawione. Czekaj, sprzedasz A4 to cię Ryba ze spotu przegoni, albo będziesz musiał stawać gdzieś chyłkiem na końcu :grin:

Ale z drugiej strony to niema się co śmiać bo ze mną może być tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek a po co Ci info na temat jaka ta guma jest w dotyku ?

Z ciekawości. Będziesz miał pomalowane elementy na niedzielę? Zastanawiam się czy nie pomalować felg na nowy sezon. I na pewno będę chciał pomalować dokładki na czarno albo w grafit. Jak bym miał zderzak z Sline to poszły by w kolor.

I właśnie zastanawiam się czy malować tym czy normalną farbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się dopiero okaże bo jedni piszą że jest kicha że odpryski się robią, ja narazie maluję lusterka i lotkę nawyżej jak mi sie spodoba to resztę auta, ale fele to mam gościa co mi proszek zrobi za grosze wiec się nie bede w to bawił na felgach jak podobno jedna pucha na fele wchodzi to masz 70 zł za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...