Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek Ciebie również miło bylo poznać wpadaj jak tylko bedziesz mógł. A co do przyczepności to ja miałem jeszcze dużo zapasu na zakrętach przed korzenną gdyby nie auto to byś został bo już się po zakręcie rozpędziłem ale nie bylo jak wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek zapraszamy :) i muszę powiedzieć ze Twoja b6 chodzi za***iście :-)

Michał będzie jeszcze okazja to pośmigamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już mam bakcyla od dawna jedziemy tam gdzie Songo robił i kręcimy na 180 kobył i bedzie jeździło jak należy.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 20:01_________________________________________________Młody a ty co ? Jak się wytłumaczysz za dzisiaj ? Nie przejmuj się A6 też przyjmiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już mam bakcyla od dawna jedziemy tam gdzie Songo robił i kręcimy na 180 kobył i bedzie jeździło jak należy.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 20:01

nie czaić sie tylko jechać i chipować

roberta od chipów polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja tez coś odłożę kasy to się zgadamy na jakiś termin :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam na głowie żone dziecko i budowę domu i tak po cichu muszę kasę kitrać na takie sprawy. Ale jak tylko sie uzbiera to wale od razu.

znam temat

tez mam zone i budowe domu ale dziecka jeszcze nie i wiem ze łatwo nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesie Młody a Pan co ? Jak się Pan wytłumaczy ? A6 to piękny samochód :)

Nie mam z czego się tłumaczyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masz racje przeprawszam nie znamy sie osobiście nie powinnienem tak na TY od razu lecieć, ale wiesz pokaż się czasem bo Cie z prezesury bedziemy musieli obalić hahaha :evil:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 20:41_________________________________________________To kiedy spotujemy znowu, lecimy z datą nie ma na co czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike a co ty masz jeszcze wolne ja w sumie tez moze udezymy we czwartek do brzeska????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike a co ty masz jeszcze wolne ja w sumie tez moze udezymy we czwartek do brzeska????????

to nie jest zły pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba a czemu nie w sumie to sie mogę kopnąc, jak co to umowimy sie w JURKOWIE kolo ronda bo ja mam tam od siebie bliżej. Przemek jakbyś chciał jechac to Cie mogę zabrać po co tyle aut gonić zjemy fryty McChickena i pojedziemy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masz racje przeprawszam nie znamy sie osobiście nie powinnienem tak na TY od razu lecieć, ale wiesz pokaż się czasem

Spoko żartowałem :wink4: nie przeszkadza mi to :cool1: nie jestem Stary każdy mi mówi na Ty nawet ksiądz po kolendzie :rolleyes: zobaczymy się jak skończę z samochodem. Bajlepiej na nowych 19" :kox: ale oki kiedy ma być kolejny? i zróbcie może jakieś fotki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co własnie mi to przyszło na myśl jak dziś wracałem do domu. Przywioze aparat następnym razem to zrobie pare zdjęc to będziemy mieli na nagłowek. A co tam majstrujesz juz przy tym A6, przyjedź się kiedyś pochwalić nową furą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał możliwe że będę też miał wolny czwartek to można skoczyć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...