Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

bedziesz zostawiał jakiś tłumik? czy całkowity przelot?

Te 2 pudełeczka na zdjęciach to są moje nowe tłumiki :naughty::kox::naughty: jaki sens zostawiać stare jak mają chyba o połowę mniejszą średnice od tego diabelstwa przeszkadzały by tylko w moich modach i w oddychaniu czikicie :naughty: jak się bawić to już konkretnie się zabawiam :naughty:

no tak , ciekawe jak to bedzie chodzić, kiedy bedziesz zakładał?

Na dniach :naughty: a potem już prosta droga by przegonić Michała i jego B6 . Już nie będzie mówił że się mu spieszy na uczelnie i że go blokuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

bedziesz zostawiał jakiś tłumik? czy całkowity przelot?

Te 2 pudełeczka na zdjęciach to są moje nowe tłumiki :naughty::kox::naughty: jaki sens zostawiać stare jak mają chyba o połowę mniejszą średnice od tego diabelstwa przeszkadzały by tylko w moich modach i w oddychaniu czikicie :naughty: jak się bawić to już konkretnie się zabawiam :naughty:

no tak , ciekawe jak to bedzie chodzić, kiedy bedziesz zakładał?

Na dniach :naughty: a potem już prosta droga by przegonić Michała i jego B6 . Już nie będzie mówił że się mu spieszy na uczelnie i że go blokuje :hi:

Michał bój sie.tylko ze tobie kamil brakuje Q.i tu Michal ma przewage.:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dzieki Ryba za odwiedziny:) trochę żeśmy się zagadali ale było dobrze:) rzuciłem ci PW:) może trafisz coś ciekawego:)

nie ma za co.:grin::grin:bede ogladał i szukał.:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz zostawiał jakiś tłumik? czy całkowity przelot?

Te 2 pudełeczka na zdjęciach to są moje nowe tłumiki :naughty::kox::naughty: jaki sens zostawiać stare jak mają chyba o połowę mniejszą średnice od tego diabelstwa przeszkadzały by tylko w moich modach i w oddychaniu czikicie :naughty: jak się bawić to już konkretnie się zabawiam :naughty:

no tak , ciekawe jak to bedzie chodzić, kiedy bedziesz zakładał?

Na dniach :naughty: a potem już prosta droga by przegonić Michała i jego B6 . Już nie będzie mówił że się mu spieszy na uczelnie i że go blokuje :hi:

Michał bój sie.tylko ze tobie kamil brakuje Q.i tu Michal ma przewage.:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dzieki Ryba za odwiedziny:) trochę żeśmy się zagadali ale było dobrze:) rzuciłem ci PW:) może trafisz coś ciekawego:)

nie ma za co.:grin::grin:bede ogladał i szukał.:hi::hi:

No niby ma Ale :naughty:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Oto przód w całej okazalosci :D

http://img.tapatalk.com/d/13/07/05/a4a6esab.jpg

Wolant ładny diabeł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ładny prezent na urodziny przyniósł Ci kurier:wink:

Wszystkiego najlepszego 100lat i przeobrażenia Czikity w rs4 przed następnymi urodzinami:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ładny prezent na urodziny przyniósł Ci kurier:wink:

Wszystkiego najlepszego 100lat i przeobrażenia Czikity w rs4 przed następnymi urodzinami:naughty:

Dzięki Dixon życzenia się przydadzą :hi: a co do modów na bank za rok nie skończę nie mam funduszy ale powoli do przodu i będzie bolid :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł pewnie wnet będą szyby jak sobie to postanowi Łukasz jeszcze w niedzielę tak spokojnie mówił że przymierza się do pomalowania lamp a tu już gotowe a swoją drogą ładnie wyszły Czarnuchy na srebrnym aucie super wyglądają:slina:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Kamil najważniejsze że nie stoisz w miejscu tylko ciągle progress:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cziki SETKI:) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pany dzięki oby mi więcej takich prezentów Pan kurier przynosił na urodziny he :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil sto lat a co do cziki to jak zrobie program w fordzie to pogadamy b6 ma Q i 1630 kg wagi z tego rajdowki nie bedzie a pozatym jakbym zmienil tlumik turbo sprzeglo tak jak ty i zrobil program to jeszcze duzo by Ci brakowalo :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil najlepszego :drinks::drinks:

w sumie fakt czarne środki lamp robią niezłą akcje, roboty dużo ale warto było :decayed:

Dzięki :hi:

Światełka miodzio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówię że już prawie klikałem :wink: ale avant nawet za tą cene mnie nie kręci ciekawe ile posiedzi na allegro zanim ktoś łyknie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...