Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Gość z pomorza, jest na forum jego A4 B7 powiedział bym że jedno z ładniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na to forum dziś 1 raz wlazłem a i manewrowanie tam zdeczka do intuicyjnych nie należy jak jest kasa to każde można zrobić żeby ładne było gorzej jak jej nie ma:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

Pany Weście powiedzcie czym to się różni ten Plasti-DIP od Plasti-LAK bo nie wiem a chce biały kupić na felgi i może bym ten tańszy kupił :wink:

Plastidip Biały White MAT 400ML Sprej Plasti Dip (3371710027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PlastiLak biały mat guma !!! nie mylić z plastidip (3350210503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ja mam w spray'u jakies 600 ml ori plastidip jak chcesz za 50 dych Ci to sprzedam bo mi juz nie potrzebne

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Ja na to forum dziś 1 raz wlazłem a i manewrowanie tam zdeczka do intuicyjnych nie należy jak jest kasa to każde można zrobić żeby ładne było gorzej jak jej nie ma:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

Pany Weście powiedzcie czym to się różni ten Plasti-DIP od Plasti-LAK bo nie wiem a chce biały kupić na felgi i może bym ten tańszy kupił :wink:

Plastidip Biały White MAT 400ML Sprej Plasti Dip (3371710027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PlastiLak biały mat guma !!! nie mylić z plastidip (3350210503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ja mam w spray'u jakies 600 ml ori plastidip jak chcesz za 50 dych Ci to sprzedam bo mi juz nie potrzebne

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

To jaką ty miałeś tą puszkę litrową ? ? ?

I czy styknie mi to na 4 moje BBS bez rantów ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się skusi

vwzone.pl • Zaloguj się

Ja bardzo chętnie jak kupisz mi 3 z silnikiem 1.9 :wink:

W jakim sensie. Link jest do ogłoszenia ze zderzakiem z S4 z kratkami za 400pln.

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

VW Touran Orginał Nowy Sącz ? Tablica.pl

chłopaki co powiecie o tym aucie?a dokładnmie o tym egzemplarzu.

Praktyczny samochód, ale ten jest na 90% z firmy w Niemczech i będzie wytłuczony. Dodatkowo jest dosyć drogi.

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Teraz obejrzałem ten zderzak na kompie i fajnie gość go naprawiał.

czemu uwazasz ze jest z firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto normalny kupuje auto w takim kolorze, oglądałem dwa passki z takim lakierem i oba były po firmie. Dodatkowo silnik 1.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:takich rzeczy to jeszcze nie słyszałem:grin:hehe.dobrze wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam zobacz wiekszosc np caddy leci na firmy albo biale albo taki kiczowaty niebieski obejrzyj tego tourana dobrze wewnatrz bo one sie lubia zuzywac i bedziesz wiedzial wszystko w temacie kuzyn ma takiego i w srodku wszytkie te elementy co byly lakierowane ta guma to odlazi a jezeli nie ma tej powloki to pewnie ja zdarli do reszty bo pod spodem swieci sie ladny plastkik a pozatym to za***iste autko

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim kolorze czyli?bo twój golf tez jest niebieski.

Tak szczególnie że w 2002r za LW5Z trzeba było dopłacić 3500 tys zł pomnóż to przez 100 lub wiecej aut we flocie i będziesz wiedział dlaczego kupują auta w podstawowych kolorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzichu Mike i Jarek prawdę mówią:) potwierdzam że są takie typowe podstawowe kolory i najczęściej idą one właśnie na firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dlatego pytałem bo sie na tym nie znam.pokrywało by sie to z tym co gosciu mówił bo podobno w niemczech ktos to auto oddał do salonu i wziął nowe.pewnie firma jakas .hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haloooo! :hi:

Neta w robocie mi przywrócili :banan: i życie wróciło do normy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jeśli ktoś by wiedział o zadbanym audi a3 najlepiej polift lub golfie 4 2000 rok i w górę 1.9tdi najlepiej 110km to proszę o info bo pilnie szukam może być 3d albo 5d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...