Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Porządnie będzie jutro jak je poskręcamy już na cacy a końcówki oj białe bieluśieńkie choć się trochę wściekaliśmy to się lekko okopciły w środku i tych perforacji już tak ładnie nie widać jak po malowaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Zderzak zostaje, przyjechał kolo z uniqa i całe 400 zł mi zaproponował a szczerze to nie chce mi sie z nimi użerac

To po złości wziął bym bezgotówkowe, odstawił auto do salonu VW i niech ich doją. Niema prawa ci tego odmówić a oni już z nimi załatwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz dzięki za miłe odwiedziny, sprawdź sobie fb:wink: Plan na auto zacny masz więc będzie :slina: chodź i teraz dla mnie szczególnie czarny kolor robi robotę w połączeniu z jasnym środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w głowach są plany ale powoli do przodu byle nie stać w miejscu:naughty:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

A twoich nowych modów nie widziała grupa b5b chyba musisz ich rozruszać żeby coś komentowali bo pomyślą że projekt Czikita umarł:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak zostaje, przyjechał kolo z uniqa i całe 400 zł mi zaproponował a szczerze to nie chce mi sie z nimi użerac

czyli jednak na tym nie zarobisz?to było do przewidzenia.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz żebym wysłał swój wątek na batalion he ok jak sie bawić to niech się dzieje bo mi znowu dziady zamkną wątek z braku ruchu :wink:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Nie jednak nie w batalionie mają kasę jeszcze mi zerżną moda na 4 końce a to ma być unikat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam modzicie że się nie chwalicie :wink:

Jak narazie to się trochę pomysłów zrodziło, jak się uda je wszystkie zrealizować to może wyjdzie coś zacnego :naughty:

Dominik dzięki za umożliwienie podmiany przepływki, szkoda tylko, że to nie to... trzeba będzie dalej szukać przyczyny spadku mocy, bo to jest póki co najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodą z mydlinami polej po łączeniach wtedy ci bańki wyjdą bo na czarnym wężu oleju nie widać na niebieskim już tak jak dmuchnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie węże od podciśnienia Mateusz ma zamiar zmienić na nowe przy okazji ja też bym kupował i zmienił. Mike w a3 je zmieniałeś więc tu pytanie gdzie je kupić i ile będzie ich potrzebnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...