Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil ty przy turbo wszystkie przewody pojechałeś tym cieńszym wężykiem? Bo oryginalnie tam są różne średnice na tych trójnikach. Może dobrze będzie to zrobić jak w ori t będzie +22,3KM :wink:

Z logiki oraz moich obserwacji mniejsza średnica daje większe ciśnienie dodatkowo lekko skróciłem gdzie się dało wężyki o centymetr lub 2 a przewód do EGR całkowicie usunąłem i zaślepiłem gdyż zabierał ciśnienie wszystko uszczelniłem i powiem że jeszcze bardziej się wkręca niż wcześniej :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni kierowca TIR-a do szefa:

- Szefie, rozjechałem psa

- Auto całe?

- Całe

- To go zakop i jedź dalej

Zakopał, ale zaraz dzwoni:

- Szefie zakopałem go

- To po co znowu dzwonisz?

- Nie wiem co z radiowozem zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat wycięty :) jak tam różnica jest, trochę inny dźwięk i jakiś zywszy sie zrobił :D

ile ci to zajęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat wycięty :) jak tam różnica jest, trochę inny dźwięk i jakiś zywszy sie zrobił :D

ile ci to zajęło?

3 godziny spokojnie można sie wyrobić ale trzeba sie przygotować na zakup plecionki ja oczywiście musiałem w międzyczasie jeździć i szukać ale wystarczy 55x100 nie musi byc 55x120 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kolejowej mi mówił 190.ale to tez zalezy chyba od stanu.a po drugie ceny złomu poszły w dół.to moze przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak coś ja mam dostęp do taniej plecionki 22 zł płaciłem na Piłsudskiego pod rozmiar 2,5 wienc powinna być droższa te wasze mają z tego co pamiętam po 17 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

[/color]Dzięki za spota Prezesy i za nowych kilku członków którzy nas odwiedzili nowymi autami :hi:

milo bylo was poznać i mysle ze widzimy sie na następnym :D w większym gronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

[/color]Dzięki za spota Prezesy i za nowych kilku członków którzy nas odwiedzili nowymi autami :hi:

milo bylo was poznać i mysle ze widzimy sie na następnym :D w większym gronie :)

Wpadajcie częściej bo nas mało ostatnio na spotach :wink:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Pany film się robi grzebałem przy aucie bo bym go skończył wcześniej ale już mało mi zostało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tu są tylko poduszki z gwintem, ten co ja chce jest na Allegro za 2900 albo trochę lepszy za 3400

coś się bedzie działo:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tu są tylko poduszki z gwintem, ten co ja chce jest na Allegro za 2900 albo trochę lepszy za 3400

coś się bedzie działo:whistling:

może na przyszły sezon, póki co f*ck air ride i'm gwinted :grin:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

ale chodziło mi o to:

VW Audi Seat zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3458668262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewentualnie o to:

Seat Audi VW zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3480892112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale jak coś to pewnie to drugie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...