Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tu są tylko poduszki z gwintem, ten co ja chce jest na Allegro za 2900 albo trochę lepszy za 3400

coś się bedzie działo:whistling:

może na przyszły sezon, póki co f*ck air ride i'm gwinted :grin:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

ale chodziło mi o to:

VW Audi Seat zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3458668262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewentualnie o to:

Seat Audi VW zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3480892112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale jak coś to pewnie to drugie :decayed:

no też mi ta drugaa opcja nie daje spac, ale póki co cała wolna kasa w dom idzie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, tu są tylko poduszki z gwintem, ten co ja chce jest na Allegro za 2900 albo trochę lepszy za 3400

coś się bedzie działo:whistling:

może na przyszły sezon, póki co f*ck air ride i'm gwinted :grin:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

ale chodziło mi o to:

VW Audi Seat zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3458668262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewentualnie o to:

Seat Audi VW zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3480892112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale jak coś to pewnie to drugie :decayed:

no też mi ta drugaa opcja nie daje spac, ale póki co cała wolna kasa w dom idzie:whistling:

domyślam się, ale i tak masz ogarnięte wszystko na cacy, ja muszę pomyśleć o nowym kole i lakierze, środku i paru drobnostkach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tu są tylko poduszki z gwintem, ten co ja chce jest na Allegro za 2900 albo trochę lepszy za 3400

coś się bedzie działo:whistling:

może na przyszły sezon, póki co f*ck air ride i'm gwinted :grin:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

ale chodziło mi o to:

VW Audi Seat zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3458668262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewentualnie o to:

Seat Audi VW zawieszenie pneumatyczne air-RIDE (3480892112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale jak coś to pewnie to drugie :decayed:

no też mi ta drugaa opcja nie daje spac, ale póki co cała wolna kasa w dom idzie:whistling:

domyślam się, ale i tak masz ogarnięte wszystko na cacy, ja muszę pomyśleć o nowym kole i lakierze, środku i paru drobnostkach :grin:

Wolant silnik modz lakier po zimie zrobisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolantt no te felgi co masz na aucie 16 ciemne nooo

narazie siedzą na aucie... a jak coś to raczej zostaną na zime do końca :wink: skąd pomysł, że sprzedaje :eusathink:

na zimę to mogę Ci w rozliczeniu moje dać + malowanie i jakaś może dopłata, te biedrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolantt no te felgi co masz na aucie 16 ciemne nooo

narazie siedzą na aucie... a jak coś to raczej zostaną na zime do końca :wink: skąd pomysł, że sprzedaje :eusathink:

na zimę to mogę Ci w rozliczeniu moje dać + malowanie i jakaś może dopłata, te biedrony

Zobaczymy nie mówię NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes A250 Sport - Adrenaline Motorsport.

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Ładny wynik zetorka. Co zmieniałeś w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę modzicie ładnie :naughty:

---------- Post dopisany at 01:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

Natala mnie zabije jak wam film pokaże nie jest to szczyt moich możliwości montażowych ale chyba lipy niema :wink:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:32 ----------

Jeszcze Natalia go nie zaakceptowała więc pewnie go będę musiał kasować ale puki co lukajcie na to oscarowe dzieło he he czekam na opinie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statyw by Ci się przydał..albo mniej alkoholu :grin:

Szkoda że w Starym nic nie skręciłeś :decayed:

Najlepsze jest to foto na krawężniku z czarnym cieniem dołem: "Oszukać przeznaczenie 15 - klątwa powraca" - na krawężniku przyszłe ofiary klątwy tylko jeszcze nie wiadomo w jakiej kolejności :eusathink:- upiornie się zrobiło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statyw mi się zacinał i to widać że musiałem się z nim mocować żeby przesunąć ale z następnego spota już będzie i lepszy aparat i statyw ulepszony :wink:

A w Starym co miałem kręcić jak spoty są w nowym by ludzie jechali do Starego po zatym musiałem oszukać przeznaczenie bo cienie są i lepiej z daleka od domu kręcić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym na VAGu w sensie :grin: Statyw masz na rękę czy na ramię? no i jakaś deskorolka albo hulajnoga by się przydała żeby przejazdy płynne były :decayed:

Ciekawe kogo pierwszego dopadnie "przeznaczenie..." :decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E wtedy to myślałem żeby poskładać czikite do kupy he i żeby lakier wysechł :naughty:

A na desce jeździłem swego czasu więc przejazdy będą :wink:

Statyw na ziemie to był statyw od mojego CANONA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest zmieniona bo nasza kochana Natalia życzyła sobie nową wersję tak jak przewidziałem ale tą też musi akceptować bo będzie draka :wink:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Oto nowa wersja z akceptacją Natalii naszej kochanej :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło tylko te wulgaryzmy :rant:. Ech ta dzisiejsza młodzież

:grin:

A ktoś jeszcze znalazł jakieś foty z Inwazji? Może na forum golfa? Też by coś fajnego skleił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co się dzieje na forum golfa wole AUDI :wink:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Na 2 filmie już jest bez tego wesołego zakończenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest zmieniona bo nasza kochana Natalia życzyła sobie nową wersję tak jak przewidziałem ale tą też musi akceptować bo będzie draka :wink:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Oto nowa wersja z akceptacją Natalii naszej kochanej :naughty:

Kamil, ogarnij jakieś porządne dolly i coś z tego bedzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest zmieniona bo nasza kochana Natalia życzyła sobie nową wersję tak jak przewidziałem ale tą też musi akceptować bo będzie draka :wink:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Oto nowa wersja z akceptacją Natalii naszej kochanej :naughty:

Kamil, ogarnij jakieś porządne dolly i coś z tego bedzie:wink:

Wel jakieś czikity do teledysków poco starczy nam Natalka piękna zgrabna , powabna i jeździ audi skarb nie kobieta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...