Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde muszę poczytać na ten temat i popytać bo widzę bada komplikacje a już myślałem że wpadnę do KINGSOFTU :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Daj mi kasę to pojadę jutro poza tym na lagach byłem i skrupulatnie wymieniam podzespoły tak aby jechać na program już z konkretnymi gratami a nie samym programem :naughty:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Na marginesie mój program nie będzie taki tani jak ten wasz w promocji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 plus 100 za założenie wtrysków a drożej nie wiem ponoć to nie zwykły program jak do waszych tylko inny no ale i do waszych trzeba ustawiać wszytko od nowa pod dany silnik to w moim przeć też to ja nie wiem czemu musi być drożej :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Pozostało mi dalej zbierać jak coś mój nikczemny Canon EOS 350 Digital z pełnym wyposażeniem plus dodatkowymi kartami, bateriami, gripem doczepianym itp jest za 650 zł do opylenia takie zestawy chodzą po 800 na allegro a to full opcja plus dodatki jak by ktoś chciał kupić to dodatkowo z organizuje szkolenie i dodam kilka profesjonalnych programów graficznych tak więc ktoś inny będzie robił foty na spotach :hi:

ja bardziej kocham

AUDI

:banan3:

:banan1:

:banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen komplet z obiektywem EFS 18-55 mm 0.28m/0.9ft Canona

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Audi 80 3600.00 PLN. Bielsko-Biała - otoMoto.pl Pany co sądzicie o tej audicy tylko jedna znalazłem w ON siostra szuka cupe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie wychodziły w ON i budzie B3 a B4 podobno było w 1.9 to jest jakiś swap. Szkoda ze 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj z zarżniętym silnikiem i laduj 1.9TDi bo po pierwsze z tym 1.6ON nigdy nie było a po drugie ten silnik jest raczej mało bezawaryjny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest 1.6 wolnossące to nie do zajeb.... Mój ojciec miał takie mk2 i miało prawie 500 tys bez remontu. Inna sprawa ze w dzisiejszych czasach to ten silnik pewnie ma już z 1mln km przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszędzie benzyny a siostra chce oszczędnego dizla no i jak tu znaleźć taką a według tej strony były dizle Audi 80/RS2/S2 B4 Coupe 1.9 TDI opinie, oceny, testy, spalanie, dane techniczne • AutoCentrum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 80/RS2/S2 B3 Coupe opinie, oceny, testy, spalanie, dane techniczne • AutoCentrum.pl Kamil to jest B3

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Jak to jest 1.6 wolnossące to nie do zajeb.... Mój ojciec miał takie mk2 i miało prawie 500 tys bez remontu. Inna sprawa ze w dzisiejszych czasach to ten silnik pewnie ma już z 1mln km przebiegu.

No i właśnie dlatego że ten silnik jest już tak wiekowy to już nie należy do bezawaryjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi bardziej pasowało by b4 a ogólnie w b3 i b4 znalazłem tylko tą w necie do której dałem linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabrio się psują te dachu ładnie wygląda ale siora lepiej żeby miała kawałek blachy nad głową nie chce jej zabić :wink: dlatego szukam cupete w dizlu

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ja w coupe pierwszy raz widzę diesla. Za to często są w cabrio.

Dizel w cabrio he kto im to projektował przec dizel klekocze i śmierdzi to jak do cabrio dizla he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabrio się psują te dachu ładnie wygląda ale siora lepiej żeby miała kawałek blachy nad głową nie chce jej zabić :wink: dlatego szukam cupete w dizlu

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ja w coupe pierwszy raz widzę diesla. Za to często są w cabrio.

Dizel w cabrio he kto im to projektował przec dizel klekocze i śmierdzi to jak do cabrio dizla he

Popatrz na ceny diesla w cabrio a później się wypowiadaj... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Audi 80 14444.00 PLN. Włoszczowa - otoMoto.pl :whistling:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

A w tle v8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale nie kopciuch :wink:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=507746472646023&set=a.120713428015998.31413.100002320247892&type=1&theater Wie ktoś coś o tym zlocie co to jest ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...