Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Nudziło mi się i dzwonie do AUTO SPECJAL NOWY SĄCZ na dział części i pytam jaki koszt wtrysków z 2,5 tdi Pan grzecznie odpowiada że końcówek jako takich niema są tylko całe wtryski koszt 1300 zł myślę sobie e spoko oryginały ale Pan dodaje od sztuki czyli 1300 X 4 amen

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Dodam że to są sławetne wtryski 216 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Nudziło mi się i dzwonie do AUTO SPECJAL NOWY SĄCZ na dział części i pytam jaki koszt wtrysków z 2,5 tdi Pan grzecznie odpowiada że końcówek jako takich niema są tylko całe wtryski koszt 1300 zł myślę sobie e spoko oryginały ale Pan dodaje od sztuki czyli 1300 X 4 amen

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Dodam że to są sławetne wtryski 216 :kox:

pomysl kamil , ile mialbys za to żółtej farby... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Inwazji... Ktoś został do końca?

Było jakieś liczenie aut? dostaliśmy puchar?

Bo jak nie to będę napastował Panią sponsor/organizatorkę o należną nam nagrodę :decayed:

Na ulotkach co dostaliśmy była reklama salonu fryzjerskiego, który jest obok mojego miejsca pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem tam jeszcze o 20 na chwile to jeszcze chodzili i oceniali te najładniejsze chyba auta.:decayed:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

potrzebuje jakies ładne lampy tył do a3.wie ktos cos o takich?

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

http://a4-klub.pl/newbie-11/czesc-okolice-nowego-sacza-283772/

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

http://a4-klub.pl/newbie-11/czesc-okolice-nowego-sacza-283772/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na szrotach 60 zł sztuka plus ze 150 sterujący

Michał jest sens kupować takie niepewne wtryski ? boje się zdeczka że mi to będzie lało i program w kingsofcie nie będzie cacy :kwasny: poradźcie coś chłopy no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na szrotach 60 zł sztuka plus ze 150 sterujący

Michał jest sens kupować takie niepewne wtryski ? boje się zdeczka że mi to będzie lało i program w kingsofcie nie będzie cacy :kwasny: poradźcie coś chłopy no

Jużci kiedyś pisałem żebyś pojechał na Porębę, gość ci sprzeda i wyreguluje wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na szrotach 60 zł sztuka plus ze 150 sterujący

Michał jest sens kupować takie niepewne wtryski ? boje się zdeczka że mi to będzie lało i program w kingsofcie nie będzie cacy :kwasny: poradźcie coś chłopy no

Jużci kiedyś pisałem żebyś pojechał na Porębę, gość ci sprzeda i wyreguluje wtryski.

Oni są poje.. pier.. i niedoj... mówią że nie reguluje się wtrysków tylko odrazu zakłada a o 216 w życiu nie słyszeli a jak powiedziałem że to z 2,5 tdi to sie pytali czy to podejdzie do silnika 1.9 tdi no ręce mi opadły wiem że mówiłeś że oni tam mają różne humorki ale to są jakieś poje... :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na szrotach 60 zł sztuka plus ze 150 sterujący

Michał jest sens kupować takie niepewne wtryski ? boje się zdeczka że mi to będzie lało i program w kingsofcie nie będzie cacy :kwasny: poradźcie coś chłopy no

Jużci kiedyś pisałem żebyś pojechał na Porębę, gość ci sprzeda i wyreguluje wtryski.

Oni są poje.. pier.. i niedoj... mówią że nie reguluje się wtrysków tylko odrazu zakłada a o 216 w życiu nie słyszeli a jak powiedziałem że to z 2,5 tdi to sie pytali czy to podejdzie do silnika 1.9 tdi no ręce mi opadły wiem że mówiłeś że oni tam mają różne humorki ale to są jakieś poje... :facepalm::facepalm::facepalm:

Bez obrazy ale jak przyjechałeś swoim autem i standardową swoją gadkę im zaprezentowałeś to nie dziw się że cię olali. Trzeba było zapytać się o wtryski 216 do AFN. A reguluje się ciśnienie otwarcia czy coś takiego, często robią mi końcówki do maszyn budowlanych i jakoś zawsze sprawdzają cały wtrysk a jak jest źle to wkładają podkładki pod sprężynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fakt wtedy jak byłem tam z kolegą to czikita była brudna i uwalona bo coś przy ic grzebaliśmy ale i ja gadałem i kolega i takich 2 młodszych było i nic nie ogarniali o tych 216 chyb a że to nie byli właściciele tylko jakieś przydupasy no kurde to jak mam gadać normalnie zapytaliśmy sie co i jak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz co masz a co chcesz, jak mu powiesz że masz pompę 11 i pasuje ci załatwić wtryski 216 do AFNa, i po sprawie. A pisałeś do cowboya? On jest sprawdzonym dostawcą hybryd i od niego najprędzej dostaniesz. Napisze do niego na forum VW o numer telefonu to ci podeśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesie jest problem bo ja nie mam pompy 11 i nie zamierzam puki co jej kupować :kwasny: A do cowboya pisałem ceny mają z d*py he za drogo jak dla mnie mam dostęp do używek z 2,5 i chyba tak zrobię bo z pewnego źródła auto na chodzi i jeszcze może dostane jakieś gratisy do kompletu :wink: Choć ciekawi mnie ile u tych capów by chcieli jak bym im oddał moje z afna nie masz może numer do tych górskich ludzi bo jechać do nich to nawet nie mam ochoty a zapytać chętnie bym się zapytał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jak ty chcesz żeby ci ktoś za darmo zrobił wtryski, to powodzenia. Jak masz pewne w dobrych pieniądzach to dlaczego nie bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jeszcze nie dotarło to rozbite auto no :kwasny: A pod tuning tez nie wiem czy takie z 2,5 tdi nie trzeba jakoś specjalnie wyregulować pod afna u tych paproków na górach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to się nie znam ale chyba szkopuł w tym że obudowa jest z normalnego wtrysku a końcówka jest zmieniona, i swoje taka modyfikacja musi kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha o kurde myślałem że wkręcę z 2,5 i będzie cacy a tu widzę będzie grzebania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie jestem pewien, ale z tego co pamiętam jak interesowałem się tematem jakieś 5 lat temu to tak mi pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...