Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] 2.0 tdi


quattro_rs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam zmienić moją a4 1.9 tdi na młodsza ale tak słychać wszędzie że te 2.0 tdi to po prostu dramat a nie silnik czy to jest aż tak naprawdę. czy ktos mi może coś na ten temat napisać .

Mam jeszcze pytanie czy te 2.0 tdi CR so lepsze od tych na pompo-wtryskiwaczach pozdrawiam i czekam na wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy gdybym miał teraz zmienić swego Golfa 1.9 TDI to miałbym nie lada problem. Z pewnością nie pakowałbym się w żadne auto z grupy VAG z silnikiem 2.0 TDI bo to co Niemcy z tym odwalili to istna kaszana - BKD, BLB i inne badziewie. Mają tyle wad, że trudno uwierzyć jak można tak upaść. Mało co słychać o silnikach CR więc albo można trafić dobrze albo znów umoczyć rękę w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 były 115 ( czy 116 ) konne 1.9 TDi :wink4: z tego co słyszałem niczym nie ustępowały wcześniejszym 1.9, no może poza mocą - ale w tym silniku to nie problem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem problem z wyborem TDI najpierw chciałem 2.5 w C5 potem 2.0 b7 bo przecież w serji ma 140KM lub 170KM a te 2.7czy 3.0tdi były dla mnie za drogie więdz został jeszcze 1.9tdi słabszy bo 116KM emisja euro4 stary sprawdzony silnik choć każdy silnik ma wady zrobiłem wiruska w dynosofcie na 148KM i jestem :> ale wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...