-
Dziwna praca silnika 2.0 TDI CR
witam ostatnio zauważyłem to samo u siebie ale ja wymieniłem kąpletne sprzęgo rok temu za nóweczke i po przejechaniu 20 tysięcy pojawił sie taki objaw ale tylko przy gwałtownym wciśnieciu pedału gazu na 4 biegu. silnik co prawda ma 205 KM i 420 Nm ale nie wydaje mi sie zeby tak szybko się zużyło. nie jeżdze jak radowiec nie katuje silnika użytkuje normalbie po polskich drodach. od czasu do czasu jakaś ekspresówka to tam 140-160 na tępomacie i nic więcej. jak się przyspiesza spokojnie to nic się nie dzieje.
-
dziwny dźwięk silnika na wolnych obrotach
witam mam audi a4 2.0 tdi caga program turbo od CAHA i pojawił się dziwny dźwięk przypomina on tak jakby występowało spalania sutkowe jak się tego pozbyć. czytałem ze czujnik ciśnienia paliwa czy tez pompa paliwa jak sie do tego zabrać pomóżcie
-
[B6 AWX] Czy to zawór N75???
witam kolego jaki zaworek wymieniłeś
-
Jaki FMIC do BRD
to znaczy chcę to podpiąć na razie pod oryginalne rury
-
Jaki FMIC do BRD
Witam potrzebuje się dowiedzieć jaki i gdzie kupić FMIC do mojej audi. mam BRD, PD AL i teraz jeszcze IC. Jaki mogę zamontować chodzi o wymiary i jakie dodatkowe graty trzeba kupić. na pewno ktoś to robił może jakieś zdjęcia. proszę o pomoc w tym temacie.
-
Turbo BRD ZAKUP :(
Witam Kolegów Ja tez kupiłem regenerowane i nie polecam kosztował mnie to dożo zdrowia i pieniędzy. Polecam zakup nowego lub używanego z dobrego źródła. pozdrawiam
-
[B6 AWX] Turbina brd
Dzięki panowie teraz jestem spokojny. pozdrawiam wszystkich
-
[B6 AWX] Turbina brd
Witam mam założona nową BRD i mam pytanie czy to że gwiżdże, głośniej od oryginalnej AWX to normalne ? luzów nie ma oprócz tego wymaganego nic się nie dzieje niepokojącego , pompuje super, korekta zrobiona ale czy ten gwizd to jest ok. gwizd jest słyszalny od 1400 do 2000 tys/obr. proszę o poradę w tej sprawie. pozdrawiam
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ja założyłem regenerowane BRD i szuranie się pojawiło zmieniłem na NOWE BRD i szuranie jest ale mniejsze. wydaje się mi ze problem jest dalej nie rozwiązany. w przyszłym miesiącu zmieniam olej rozrząd i się zobaczy pozdrawiam
-
[B6 AWX] Zmiana seryjnego turbo na BDR
ok dzięki. A jak z programem zmieniałeś, ja mam zrobiony program na seryjnej turbinie i wycięty katalizator czy trzeba jechać na korektę?
-
[B6 AWX] Zmiana seryjnego turbo na BDR
kupiłem turbine z 2.0 tdi 170KM i zamierzam założyc ją do swojej audi i mam pytanie' czy wąż do intercolera wystarczy przerobić na opaskę czy trzeba kupić nowy proszę o info
-
[B6 AWX] Nowe zawieszenie a dalej jest dokuczliwe pukanie po dolach...
górne mocowanie czyli co poduszka gumowa, kielich? a czy po wymianie pukanie ustało?
-
[B6 AWX] Nowe zawieszenie a dalej jest dokuczliwe pukanie po dolach...
witam Mam to samo Z prawej strony puka problem pojawił się po wymianie amortyzatorów wymieniłem zawias drążki kierownicze nawet maglownice i dalej puk puk sam nie wiem czy może to amor ale jest nowy bilstein brak mi pomysłów
-
[B6 AWX] 2.0 tdi
Witam zamierzam zmienić moją a4 1.9 tdi na młodsza ale tak słychać wszędzie że te 2.0 tdi to po prostu dramat a nie silnik czy to jest aż tak naprawdę. czy ktos mi może coś na ten temat napisać . Mam jeszcze pytanie czy te 2.0 tdi CR so lepsze od tych na pompo-wtryskiwaczach pozdrawiam i czekam na wiadomości
-
[B6 AWX] Nie dymi podczas pełnych obrotów
ok dzięki
quattro_rs
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta