Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobie :bag:

a gdzie Ty je wrzuciles - na pendrive'a? :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy bajer :)

ff76kn.jpg

20 min. i w samochodzie :kox:

4t93jd.jpg

2u6fr0w.jpg

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie :good:

Opublikowano

to teraz jeszcze wlacznik poliftowy swiatel by sie przydal do kompletu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to teraz jeszcze wlacznik poliftowy swiatel by sie przydal do kompletu :naughty:

dokładnie szukam na ale nic nie ma . Jest jeden gdzie mu chrom odchodzi więc :sick3: a cena w ASO jest chora :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 16:00_________________________________________________Ale dzisiaj dotarły ledy na przód z polifta :kox: wyjątkowe ponieważ z czarnym środkiem . Za dwie godz. montaż na autko :dance:

Opublikowano

to teraz jeszcze wlacznik poliftowy swiatel by sie przydal do kompletu :naughty:

i przelaczniki sterowania fotelami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

24b2l40.jpg

Jedna fotka na szybko z ledami :)

Opublikowano

Pięknie :good: Dużo roboty żeby je wsadzić? I żeby LED śmigał? LED przygasa jak należy? I na PW daj ile taka przyjemność ;)

Opublikowano

Dużo przerabiania ??

działają ci H7 jako doświetlanie ??

napisz cos wiecej

Opublikowano
  • Autor

Wszystko działa jak należy :wink4::rolleyes:

Efekt jest super samochód wygląda dużo młodziej. Chcę jeszcze wymienić sterownik świateł mocy "BORDNETZ" aby H7 działało z bi-xenonem. Tylko musze sprawdzić jaki musi być numer :rolleyes:

A tak w nocy wczoraj :)

2nitv7l.jpg

Opublikowano

opisał byś to gdzies napisz skąd brałes lampy itp co przerabiłes

a nie tak zdawkowo piszesz :D

Opublikowano
  • Autor

Dam pełne info. dopiero co wróciłem z pracy . :heat:

Opublikowano

a ktos sie orientuje jak wyglada sprawa z lampami od rs6 ? co jest w miejscu h7? halogeny?

Opublikowano

Pięknie :good: Dużo roboty żeby je wsadzić? I żeby LED śmigał? LED przygasa jak należy? I na PW daj ile taka przyjemność ;)

Do B5 sobie założysz ? :polew:

Opublikowano

Pięknie :good: Dużo roboty żeby je wsadzić? I żeby LED śmigał? LED przygasa jak należy? I na PW daj ile taka przyjemność ;)

Do B5 sobie założysz ? :polew:

:gwizdanie: tak robię batmobil :)

Opublikowano
  • Autor

a ktos sie orientuje jak wyglada sprawa z lampami od rs6 ? co jest w miejscu h7? halogeny?

Tak halogeny ponieważ RS nie ma ich w zderzaku :)

Opublikowano

no weź napisz co trzeba zrobić zeby załozyć te lampy

i żeby to działało jak powinno

Opublikowano

a ktos sie orientuje jak wyglada sprawa z lampami od rs6 ? co jest w miejscu h7? halogeny?

Tak halogeny ponieważ RS nie ma ich w zderzaku :)

e to lipa ... trzeba w takim razie rzeźbić zwykle poliftowe i wsadzic ledy z rs'a i klosz :/

Opublikowano

Trzeba mody po koleji robic a nie tam:)

Najpierw zderzak ori od RS6 a pozniej lampy od RS6. Ze zderzakiem jest troche rzezby ale daje rade..

Tutaj wczorajsze zdjecia kolegi ktory nareszcze dopasowal zderzak i teraz juz sie jakieruje. Nastepnie ida lampy od RS6 i grill :)

009-8.jpg

011-6.jpg

018-10.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.